پاورپوینت منحنی گرینر چیست

پاورپوینت منحنی گرینر چیست

دسته بندی:

قیمت: 15000 تومان

تعداد نمایش: 27 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 6 آوریل 2021

به روز رسانی در: 6 آوریل 2021

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

15000 تومان – خرید

پاورپوینت منحنی گرینر چیست

پاورپوینت منحنی گرینر چیست شامل 22 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مختصری از متن 

مقدمه

شرکت‌هایی که سریع رشد می‌کنند، معمولا مکان‌های پر  آشوبی برای کار هستند. با افزایش شدید حجم کار، رویکرد-هایی که در گذشته به خوبی کار می  ‌کردند شکست می  ‌خورند. تیم‌ها و افراد در هم می‌شکنند. مدیرانی که در گذشته مؤثر بودند با افزایش محدوده‌ی تحت کنترل‌شان شروع به اشتباه کردن می  ‌کنند و سیستم  ‌ها تحت فشار کاری زیاد کارایی‌شان را از دست می‌دهند.

اگرچه وقتی همه چیز خوب پیش می  ‌رود رشد خوش  ایند است، اما وقتی کارها به خوبی پیش نمی‌روند، این هرج ومرج به شدت استرس‌زا می  ‌شود. همچنین این مشکلات می  ‌تواند برای شرکت  ‌ها زیان‌آور (یا حتی کشنده) باشند.

منحنی گرینر روش فکری مفیدی برای رویارویی با بحران  ‌هایی است که شرکت  ‌ها در هنگام رشد، تجربه می‌کنند. با فهم این منحنی، شما می  ‌توانید به سرعت علت اصلی بسیاری از مشکلاتی را که در کسب‌وکاری با سرعت رشد بالا تجربه می  ‌کنید، متوجه شوید. همچنین می  ‌توانید مشکلات را قبل از رخ دادن‌شان پیش‌  بینی کنید، در نتیجه می‌  توانید با راه  ‌حل‌هایی از پیش تعیین شده با آنها مقابله کنید.

 

درک نظریه

مدل رشد گرینر وضعیت‌هایی را توصیف می‌کند که شرکت‌ها هنگام رشد با آن رو  به  ‌رو می  ‌شوند. تمام سازمان‌ها، از کارگاه‌  های طراحی تا تولید  کنندگان، شرکت‌های ساختمانی تا شرکت  ‌های خدماتی این شرایط را تجربه می  ‌کنند. هر مرحله‌ی رشد از یک دوره‌ی رشد نسبتا پایدار تشکیل شده است که با نیاز به تغییر سازمان در حین رشد، به یک بحران تبدیل می‌شود.

فرهنگ لغات، واژه‌ی «بحران» را به عنوان «نقطه‌ی عطف» تعریف کرده‌ است، اما برای بسیاری از ما، این واژه معنایی منفی دارد که باعث اضطراب می‌شود. در حالی‌ که تغییرات شرکت‌ها در این نقاط اجتناب‌ناپذیر است، اگر به خوبی برای آن برنامه‌ریزی کرده‌ باشند هیچ دلیلی برای اضطراب وجود ندارد و در نیتجه به جای بحران، آنها را تحول یا انتقال می‌نامیم.

در ابتدا لری ای گرینر (Larry E. Greiner) این مدل را در سال ۱۹۷۲ به صورت پنج مرحله‌ی رشد پیشنهاد کرد. او در سال ۱۹۹۸ در مدل به روز شده‌ی این منحنی، مرحله‌ی ششم را نیز اضافه کرد. این شش مرحله‌ی رشد را در ادامه توضیح خواهیم داد. و …

فهرست مطالب

مقدمه

درک نظریه

مرحله‌ی ۱: رشد از طریق خلاقیت

مرحله‌ی ۲:‌ رشد از طریق جهت‌دهی

مرحله‌ی ۳: رشد از طریق تفویض اختیار

مرحله‌ی ۴: رشد از طریق هماهنگی و نظارت

مرحله‌ی ۵:‌ رشد از طریق همکاری

مرحله‌ی ۶: رشد از طریق راه حل‌های برون سازمانی

استفاده از ابزار

عنوان : پاورپوینت منحنی گرینر چیست

تعداد صفحات : 22

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

پاورپوینت منحنی گرینر چیست

پاسخ دهید