پاورپوینت تحلیل موزه هنر سامسونگ

پاورپوینت تحلیل موزه هنر سامسونگ

دسته بندی:

قیمت: 10500 تومان

تعداد نمایش: 24 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 30 مارس 2021

به روز رسانی در: 30 مارس 2021

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

10500 تومان – خرید

پاورپوینت تحلیل موزه هنر سامسونگ

این فایل شامل تحلیل موزه هنر سامسونگ دارای 36 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد و این پاورپوینت برای دانشجویان رشته معماری کاربرد دارد.از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن ودر پایان پیش نمایشی از اسلایدهای این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

پاورپوینت تحلیل موزه هنر سامسونگ ،  36 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

گروه طراحی
موقعیت
مساحت
معرفی موزه موزه هنر سامسونگ
ویژگی موزه
بررسی سایت
مصالح و ساختار موزه هنر سامسونگ
بررسی نما
ویژگی های طراحی
معرفی بخش های مختلف موزه هنر سامسونگ
پلان طبقات موزه هنر سامسونگ
مقطع
و…

 

مختصری از متن:

برای رویه نمای بناها، بوتا به مصالح بناهای سنتی متوسل شده است، به عنوان مثال سفال. اما او این مصالح را در طرح منحصر به فرد خود به حالت امروزی درآورده و در بناهای خود از روش ساختمان سازی بدون چسب و یا بتن جدید استفاده کرده است.

به عنوان مثال باد خور کردن نمای سردر که در آن عناصر یک در میان و متوالی صافی به بلندی ۵۰ سانتی متر همراه با باریکه های نوک تیز حجم مکعب را پوشش می دهند و یک بافته متغییر را خلق می کنند که بنا را به حالت یک جادوی واقعی نمایان می کند. همچنین عناصر نوک تیز به بلندی ۵۰ سانتیمتر و ضخامت ۱۵ سانتیمتر دور تا دور مخروط واژگون رو در روی هم جا گیری شده اند.

اما در مورد ذرات ریزی که روی سطوح به صورت سیستم مدولار نمایان است باید گفت ترکیبی است از عناصر ذوزنقه ای شکل که با سطوح منحنی کامل بنای نمایشگاه پوشش داده شده است.

تصمیم مبنی بر پوشاندن هر دو سطح خارجی بلوک ها با مصالح یکسان، به تاکید فرم آن ها و ارتباط صمیمی بین دو بدنه کمک می نماید. پوسته بیرونی موزه سامسونگ کاملاً از سفال پوشیده شده است که مشخصه آن یک عنصر مثلثی شکل لبه است که در آن شکل به نور امکان پخش می دهد تا سایه دیگری از رنگ بدست آورد.

 

عنوان : تحلیل موزه هنر سامسونگ

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 36

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

 

تحلیل موزه هنر سامسونگ

پاسخ دهید