پاورپوینت تحلیل موزه فردا، سانتیاگو کالاتراوا

پاورپوینت تحلیل موزه فردا، سانتیاگو کالاتراوا

دسته بندی:

قیمت: 10900 تومان

تعداد نمایش: 200 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 9 آوریل 2021

به روز رسانی در: 9 آوریل 2021

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

10900 تومان – خرید

پاورپوینت تحلیل موزه فردا، سانتیاگو کالاتراوا

این فایل شامل تحلیل موزه فردا اثر سانتیاگو کالاتراوا در قالب پاورپوینت و دارای 34 اسلاید قابل ویرایش می باشد.این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است . این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن ودر پایان پیش نمایشی از اسلایدهای این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

پاورپوینت تحلیل موزه فردا، سانتیاگو کالاتراوا ، 34 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

معمار
موقعیت
بررسی سایت موزه فردا سانتیاگو کالاتراوا
معرفی پروژه
کانسپت طرح موزه فردا سانتیاگو کالاتراوا
ویژگی های طراحی
ریزفضاها موزه فردا سانتیاگو کالاتراوا
فعالیت های موزه
پلان طبقات موزه فردا سانتیاگو کالاتراوا
مقاطع
نما
و…

 

مختصری از متن:

موزه فردا در پیر مائو، یک سایت بسیار برجسته در منطقه بندر ریودوژانیرو است. این موزه و باغهای اطراف آن بخش مرکزی بندر پورتو ماراویلا – بندر شگفت انگیز، بزرگترین پروژه توسعه شهری در کشور و یکی از تعهدات احیای شهری را تشکیل می دهد که شهر ریو دوژانیرو در طی پیشنهاد موفق خود برای بازی های المپیک 2016 انجام داد.
عملیات شهری پورتو ماراویلا شامل احیای، توسعه مجدد و توسعه اقتصادی مساحت 5 میلیون مترمربع مانند معرفی استاندارد جدید برای خدمات شهری، اجرای مجموعه جمع آوری سطل زباله، روشنایی خیابانی کارآمد، ساخت پیاده روها و خطوط دوچرخه و همچنین کاشت 15000 درخت است.
سانتیاگوکالاتراوا، معمار و مهندس عمران سرشناس اسپانیایی، در آخرین پروژه ی خود در سال 2015، طراحی، معماری و ساخت موزه فردا را در شهر ریودژانیرو برزیل به سرانجام رسانده است. موزه ی ای که دروازه ی آینده ی شهر ریو به شمار می رود. ساختمان این موزه، در حدود 5000 مترمربع مساحت دارد که برای برگزای نمایشگاه های دائمی و موقت مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

 

عنوان  : پاورپوینت تحلیل موزه فردا، سانتیاگو کالاتراوا

فرمت : ppt

تعداد صفحات : 34

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

پاورپوینت تحلیل موزه فردا، سانتیاگو کالاتراوا

پاسخ دهید