پاورپوینت تحلیل خانه اپرای هاربین چین

پاورپوینت تحلیل خانه اپرای هاربین چین

دسته بندی:

قیمت: 9000 تومان

تعداد نمایش: 77 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 1 آوریل 2021

به روز رسانی در: 1 آوریل 2021

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

9000 تومان – خرید

پاورپوینت تحلیل خانه اپرای هاربین چین

این فایل شامل تحلیل خانه اپرای هاربین چین دارای 32 اسلاید قابل ویرایش می باشد.این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است . این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد واین پاورپوینت برای دانشجویان رشته معماری کاربرد دارد.از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن ودر پایان پیش نمایشی از اسلایدهای این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

پاورپوینت تحلیل خانه اپرای هاربین چین ، 32 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

گروه طراحی
موقعیت
مساحت
معرفی پروژه خانه اپرای هاربین چین
بررسی سایت
ورودی
مصالح خانه اپرای هاربین چین
بررسی حجم
بررسی سازه
ویژگی طراحی خانه اپرای هاربین چین
پلان طبقات خانه اپرای هاربین چین
مقطع
و…..

 

مختصری از متن:

این ساختمان در محور جزیره فرهنگی هاربین واقع شده است – یک قطب هنری در کنار رودخانه سونگوا و تالابهای اطراف آن در حومه هاربین است.که توسط واحدهای مسکونی احاطه شده ؛ این منطقه به دلیل نداشتن یک مرکز فرهنگی نیاز شدید به  این بنا داشت. با توجه به موقعیت سایت گروه طراحی ایده ترکیب مرکز فرهنگی و پارک را بیان کردند. سایت  ساختمان به گونه ای طراحی شده است که مردم می توانند در محوطه آن قدم بزنند.
این تئاتر به “شهر موسیقی”  مشهور است و در فهرست یونسکو نیز به ثبت رسیده است  و این شهر میزبان کنسرت مشهور سالانه موسیقی تابستانی هاربین بوده است.
دیوارهای چوبی دارای فرمی سیال هستند، به گونه ای که از صحنه ی تئاتر بالا می روند و به دور آن می پیچند. در این پروژه جزئیات اجرایی دقیق و توجه به هنر و فرهنگ بومی منطقه منجر به خلق ساختمانی شبیه به مجسمه شده است.

 

عنوان : تحلیل خانه اپرای هاربین چین

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 32

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

تحلیل خانه اپرای هاربین چین

 

پاسخ دهید