پاورپوینت بررسی معماری موزه هنر میلواکی

پاورپوینت بررسی معماری موزه هنر میلواکی

دسته بندی:

قیمت: 10000 تومان

تعداد نمایش: 144 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 28 مارس 2021

به روز رسانی در: 28 مارس 2021

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

10000 تومان – خرید

پاورپوینت بررسی معماری موزه هنر میلواکی

این فایل شامل بررسی معماری موزه هنر میلواکی دارای 32 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد واین پاورپوینت برای دانشجویان رشته معماری کاربرد دارد.از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن ودر پایان پیش نمایشی از اسلایدهای این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

 

پاورپوینت بررسی معماری موزه هنر میلواکی ، 32 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

تاریخچه موزه هنرهای میلواکی
معرفی پروژه
معرفی معمار
موقعیت
مساحت
الحاقات موزه
بررسی سازه
بررسی نماها
بررسی ورودی
مشخصات بارز موزه
معرفی قسمتهای مختلف
سقف متحرک موزه هنر میلواکی
سیستم مولد حرکت
تراس جنوبی موزه هنر میلواکی
نمایشگاه
پلان طبقات
مقطع
نما
و..

 

مختصری از متن:

از مشخصات خاص این موزه قابلیت باز و بسته شدن آن است که طلوع و غروب خورشید در طول روز سایه‌های زیبای داخل موزه را می‌سازد که به راستی تجسم جذابیت‌های شهرنشینی را به ما نشان می‌دهد. کارشناسان اجرای طرح کالاتراوا را بسیار کمتر از قیمت تمام شده‌ی آن می‌دانستند. هزینه نهایی، ۱۲۰ میلیون دلار شد، در حالی که هزینه اولیه ۳۵ میلیون پیش‌بینی شده بود، یعنی حدود ۳۴۵ درصد افزایش. به همین دلیل مدیران محلی نتوانستند از عهده‌ی هزینه برآیند و مابقی طرح را به فاینانس گذاشتند تا بتواند هزینه‌ها را پوشش دهد.

طراحی بی نظیر صورت گرفته در سقف مجموعه باعث ارتباط هرچه بهتر بازدید کننددگان با فضا می گردد، سقف به شکل مثلثی شکل و ساختاری به صورت تقسیمات عمودی دارد که با شیشه های مخصوص پوشیده شده است. قسمت خارجی سقف به وسیله سازه ای متحرک پوشیده شده است که این سازه در حقیقت به عنوان نقطه عطف این کار محسوب می گردد.

سقف موزه میلواکی استعاره ای از بال های پرنده است. این پوشش متشکل از 24 فین متحرک در دو سوی محور اصلی است، باز و بسته شدن این بال پرنده (سقف متحرک) بحرانی ترین و پیچیده ترین عملکرد ساختمان موزه میلواکی است که چشم همگان را مجذوب خود کرده است.اگر این عملکرد از کنترل خارج شود این پروژه صد میلیون دلاری خسارت بسیاری می بیند. به همین دلیل سیستم های کنترل بال پرنده با دقت زیاد و پیش بینی همه موارد ممکن ساخته شده اند.

 

عنوان : پاورپوینت بررسی معماری موزه هنر میلواکی

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 32

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

بررسی معماری موزه هنر میلواکی

پاسخ دهید