پاورپوینت چپ دست ها چه ویژگی و شخصیتی دارند

پاورپوینت چپ دست ها چه ویژگی و شخصیتی دارند

دسته بندی:

قیمت: 31000 تومان

تعداد نمایش: 481 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 16 اکتبر 2020

به روز رسانی در: 27 مارس 2024

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

پاورپوینت چپ دست ها چه ویژگی و شخصیتی دارند شامل 37 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد

پاورپوینت چپ دست ها چه ویژگی و شخصیتی دارند

پاورپوینت چپ دست ها چه ویژگی و شخصیتی دارند شامل 37 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

پژوهشگران به تفاوت اتصالات مغزی در راست دست‌ها و چپ دست‌ها پی برده‌اند. ولی صرف‌نظر از دلایل چپ‌ دستی، دانشمندان از مجموعه‌ای خاص از خصوصیات اخلاقی مرتبط با آدم‌های چپ دست پرده برد

کافی است نگاهی به ابزارهای تولیدی بیندازید؛ طراحی نامناسب میزها و وسایل آشپزی، همه و همه فقط برای راحتی آدم‌های راست دست به وجود آمده‌اند. چه چیز باعث می‌شود یک فرد چپ دست شود؟ دانشمندان دقیقا در این مورد مطمئن نیستند، ولی پژوهش‌ها به ارتباط میان چپ دست بودن و همکاری پیچیده میان ژن‌ها و محیط اطراف‌مان اشاره می‌کنند.

چپ دستی و سلامتی

با این‌که هنوز دقیقا مجموعه‌ای تحت عنوان “‌ژن‌های چپ دستی‌”‌ کشف نشده است، آدم‌هایی که غالبا از دست چپ‌شان استفاده می‌کنند بیش‌تر از سایرین دارای خویشاوندان چپ دست هستند. به علاوه، پژوهشگران به تفاوت اتصالات مغزی در راست دست‌ها و چپ دست‌ها پی برده‌اند. ولی صرف‌نظر از دلایل چپ‌ دستی، دانشمندان از مجموعه‌ای خاص از خصوصیات اخلاقی مرتبط با آدم‌های چپ دست پرده برداشتند. بنابراین، برای همه‌ی شما چپ دستان، راست دستانی که عاشق فردی چپ دست شده‌اید، و افرادی که توانایی استفاده از هر دو دست را دارید – زمان آن فرارسیده است تا اطلاعات‌تان را راجع به چپ دست‌ها به روز کنید، و یک بار برای همیشه از تبعیض علیه چپ دست‌ها دست بر دارید.

چپ‌ دست‌ها بیش‌تر در معرض خطر روان‌پریشی قرار دارند

چپ دست‌ها حدود ۱۰ در صد از کل جمعیت جهان را تشکیل داده‌اند. ولی پژوهشگران دریافته‌اند در میان جمعیت‌هایی که به اختلالات روانی خاص مبتلا هستند، آمار چپ دست‌ها بیش‌تر است. مطالعات پیشین نشان داده‌اند آدم‌های روان‌پریش تا ۲۰ درصد احتمال دارد چپ دست باشند، اگر چه طبق مطالعه‌ای محدود که در مجله‌ی SAGE به چاپ رسید، آمار چپ دست‌های روان‌پریش حتی از این میزان هم بیش‌تر است. پژوهشگران دانشگاه ییل در نیوهیون ایالت کنتیکت، و مرکز پزشکی دانشگاه تگزاس شعبه‌ی جنوب غربی در ایالت دالاس ۱۰۷ بیمار را در درمانگاه‌های سرپایی روانپزشکی مورد ارزیابی قرار دادند.

در میان مبتلایان به اختلالات خلقی نظیر افسردگی یا اختلال دوقطبی، آمار افراد چپ دست‌ها به طور متوسط حدود ۱۱ درصد بود. ولی در میان مبتلایان به بیماری‌های روان‌پریشی مانند اسکیزوفرنی یا اختلال اسکیزوافکتیو، آمار چپ دستان بالاتر از متوسط و به میزان ۴۰ درصد مشاهده شد. پژوهشگران گمان می‌کنند دو نیم‌کره‌ی مغز در این میان نقشی مهم ایفا می‌کنند.

و

 

فهرست مطالب

مقدمه

چپ دستی و سلامتی

چپ‌ دست‌ها بیش‌تر در معرض خطر روان‌پریشی قرار دارند

راست دستی و چپ دستی می‌تواند وضعیت سلامت‌تان را تعیین کند

چپ دست‌ها اصوات را جوری دیگر می‌شنوند

نئاندرتال‌های چپ دست هم در آن زمان، در اقلیت بودند

چپ دست‌ها هنرمندتر هستند

آمریکایی‌ها بیش‌تر به چپ دست ها رای می‌دهند!

چپ دست‌ها در مسابقات ورزشی هم شکست‌تان می‌دهند

چپ دست‌ها ترسو هستند

چپ دست‌ها زودتر هم عصبانی می‌شوند

به آسانی خجالت‌زده می‌شوید؟ شاید دلیل‌اش چپ دست بودن تان باشد

چپ دست‌ها در سال یک روز مخصوص به خودشان را دارند

چپ دست‌ها همیشه هستند

 

عنوان :  چپ دست ها چه ویژگی و شخصیتی دارند

فرمت : پاورپوینت 

تعداد صفحات : 37

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید