پاورپوینت وضعیت موجود شاخص های اقتصادی مسکن

پاورپوینت وضعیت موجود شاخص های اقتصادی مسکن

دسته بندی:

قیمت: 29000 تومان

تعداد نمایش: 22 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 5 مارس 2024

به روز رسانی در: 5 مارس 2024

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

پاورپوینت وضعیت موجود شاخص های اقتصادی مسکن

پاورپوینت وضعیت موجود شاخص های اقتصادی مسکن در 33 اسلاید در زمستان 1402 تهیه شده که برای دانشجویان رشته اقتصاد و همچنین سایر افرادی به علوم اقتصادی علاقمند هستند مفید است. این پاورپوینت به راحتی قابل ویرایش است و در ادامه بخشی از محتوای آن را برای شما قرار داده ایم و پس از آن نیز فهرست محتوای پاورپوینت و همچنین تصویری از پیش نمایش اسلایدهای پاورپوینت را نیز قرار داده ایم و در صورتی که مایل باشید می توانید این پاورپوینت را خریداری نموده و به تمام محتوای آن دسترسی داشته باشید.

بخشی از متن:

وضعیت موجود شاخص های اقتصادی مسکن

شرایط مسکن در جوامع مختلف نشان می دهد که تقریبا هیچ کشوری مدعی حل مشکلات مسکن در جامعه خود نیست.مسائل برخی از کشوره از نوع کمی بوده که ناشی از کمبودهای موجود مسکن رشد جمعیت مهاجرت و تنگناهای اقتصادی است و عمدتا کشورهای در حال توسعه را شامل می شود.

در مقابل مسائل مسکن در کشورهای توسعه یافته بیشتر از نوع کیفی و نیز تغییر ساختارهای جمعیتی و اجتماعی است.شاخص های مسکن از یک سو ابراز شناخت وضعیت مسکن در ابعاد مختلف فوق الذکر بوده و از سوی دیگر ابراز کلیدی برای ترسیم چشم انداز آینده مسکن و برنامه ریزی آن هستند.مقاله حاضر به برسی تعدادی از شاخص های مسکن شهری در ایران پرداخته و جایگاه و سیر تحول آنها مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد.

یافته های تحقیق نشان می دهد که شاخص های مسکن شهری در ایران تحت تاثیر دو نوع عوامل بیرونی و درونی قرار داشته اند.عوامل بیرونی موثر بر مسکن  نظیر عوامل جمعیتی اقتصادی و اجتماعی موجبات رونق و رکود مسکن را فراهم کرده اند و برنامه های مسکن کمتر در وضعیت کلی مسکن و بهبود شاخص های آن موثر بوده اند.عوامل درونی مسکن که عمدتا تحت تاثیر چگونگی و فرایند برنامه ریزی مسکن قرار دارند نیز در ابعاد خاصی وضعیت مسکن را شکل می دهند

فهرست:

وضعیت موجود شاخص های اقتصادی مسکن

خانوار و مسکن

وضعیت تولید

مسکن مهر

بافت های فرسوده و اسکان غیر رسمی

ابزار های نوین مالی در جهت تقویت سمت عرضه صندوق زمین و ساختمان

ابزارهای تقویت سمت تقاضا صندوق  های پس انداز مسکن

عنوان: پاورپوینت وضعیت موجود شاخص های اقتصادی مسکن

فرمت: pptx

تعداد صفحات: 33 اسلاید

تصویر پیش نمایش:

پاورپوینت وضعیت موجود شاخص های اقتصادی مسکن

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید