پاورپوینت مهارت انتخاب دوست و آموزش دوست یابی به کودک

پاورپوینت مهارت انتخاب دوست و آموزش دوست یابی به کودک

دسته بندی:

قیمت: 29000 تومان

تعداد نمایش: 16 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 27 می 2024

به روز رسانی در: 27 می 2024

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

پاورپوینت مهارت انتخاب دوست و آموزش دوست یابی به کودک

پاورپوینت مهارت انتخاب دوست و آموزش دوست یابی به کودک در 36 اسلاید در بهار 1403 تهیه شده که افرادی که تمایل دارند رفتار کودکان را بهتر بشناسند از آن استفاده کنند این پاورپوینت به راحتی قابل ویرایش است و در ادامه بخشی از محتوای آن را برای شما قرار داده ایم و پس از آن نیز فهرست محتوای پاورپوینت و همچنین تصویری از پیش نمایش اسلایدهای پاورپوینت را نیز قرار داده ایم و در صورتی که مایل باشید می توانید این پاورپوینت را خریداری نموده و به تمام محتوای آن دسترسی داشته باشید.

بخشی از متن:

نقش دوست‌یابی در زندگی کودک

دوست یابی در سال‌های اولیه کودکی حس تعلق به اجتماع را تقویت می‌کند. فرزندان شما رفع تعارض و صبوری را از این طریق یاد می‌گیرند و یک شبکه پشتیبانی فراتر از خانه را برای خود فراهم می‌سازند. دوستی همچنین می‌تواند منبع بزرگی برای تسکین استرس باشد. روانشناسان کودک دریافته‌اند که دوستی‌های اولیه زندگی غیر از ایجاد سلامت روان کودکان، می‌تواند در سال‌های آینده، پیشرفت و تغییرات مثبت را نیز برایشان رقم بزند.  از سوی دیگر ایجاد رابطه با همسالان به رشد ذهنی کودک کمک می‌کند.

تعامل بهترین و سرگرم کننده‌ترین فعالیت برای بچه‌ها محسوب می‌شود. دوستیابی به کودکان کمک می‌کند که روابط خود را مدیریت کنند، حد و مرز بگذارند و اولویت‌ها را درک کنند. بچه‌ها ارزش‌های اخلاقی را از طریق روابط دوستی خود یاد می‌گیرند. ارزش‌هایی مانند رحم و شفقت و دلسوزی ویژگی‌های مهم زندگی هر انسانی محسوب می‌شوند که در دوران ابتدایی زندگی پایه‌گذاری می‌شوند. همچنین کودکان……

چرا دوستی در کودکان مهم است؟

پیدا کردن دوست بخش مهمی از رشد جسمی، اجتماعی و عاطفی کودک محسوب می‌شود. دوستی‌ها به کودکان کمک می‌کند عزت نفس و اعتماد به نفس بالاتری بدست آورند. همچنین دوستی‌های مثبت می‌تواند مانعی در برابر زورگیری‌های دیگران به کودک باشد. تحقیقاتی وجود دارد که نشان می‌دهد داشتن دوستی‌های باکیفیت در کودکان به آنها در مواجه با افراد قلدر و زورگو کمک کرده و مقابله با این موقعیت را برای آنها آسان‌تر می‌کند.

بهترین زمان برای آموزش دوست یابی به کودکان

آموزش‌های مربوط به مهارت دوست یابی در کودکان باید قبل از رسیدن به سن مدرسه آغاز شود و قبل از ثبت‌نام در کلاس پیش دبستانی کودک با مقدمات دوست یابی در مدرسه و برقراری ارتباط اجتماعی آشنا شده باشد تا بعد از شروع مدرسه نه والدین و نه کودک درگیر مسئله دوستی نباشند.  تا پیش از ۲ سلگی کودک توجه چندانی به شریک بازی خود ندارد؛ تمام توجهش را به خود بازی می‌دهد

چرا فرزندم نمی‌تواند دوست پیدا کند؟

دوست گریزی در کودکان، دلایل مختلفی می‌تواند داشته باشد. از جمله:

1- کودکانی که خجالتی و کم‌رو هستند.اغلب آن‌ها در محیطی ایزوله بزرگ شده‌اند، مشارکت کردن و ارتباط گرفتن برایشان سخت است.

2- کودکانی که هوش بسیار بالایی دارند.آن‌قدر که هوش زبانی آن‌ها از هم‌سن و سالانشان بیشتر است و در نتیجه به‌راحتی توسط سایر کودکان، درک و پذیرفته نمی‌شوند.

فهرست:

نقش دوست‌یابی در زندگی کودک

چرا دوستی در کودکان مهم است؟

بهترین زمان برای آموزش دوست یابی به کودکان

اهمیت دوست خوب در تربیت کودکان

چرا فرزندم نمی‌تواند دوست پیدا کند؟

نقش والدین در آموزش دوست یابی به کودک

کارهایی که والدین در انتخاب دوست فرزندشان نباید انجام دهند

روش های حل مشکل دوست‌یابی کودکان

راه‌های آموزش دوست‌یابی به کودکان

عنوان: پاورپوینت مهارت انتخاب دوست و آموزش دوست یابی به کودک

فرمت: pptx

تعداد صفحات: 36 اسلاید

تصویر پیش نمایش:

پاورپوینت مهارت انتخاب دوست و آموزش دوست یابی به کودک

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید