پاورپوینت معماری سرویس گرا چیست

پاورپوینت معماری سرویس گرا چیست

دسته بندی:

قیمت: 35000 تومان

تعداد نمایش: 193 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 23 ژوئن 2021

به روز رسانی در: 29 مارس 2024

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

پاورپوینت معماری سرویس گرا چیست

پاورپوینت معماری سرویس گرا چیست شامل 24 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مختصری از متن 

مقدمه

معماری سرویس گرا یا SOA از معماری‌های جدیدی است که در تولید و ادغام برنامه‌های سازمانی مورد توجه قرار گرفته است. این نوع معماری نوعی چهارچوب سازمانی برای ارائه توانمندی‌های سازمان در قالبی مستقل و به شکل self-describing (خود توصیف) است. از سوی دیگر، هسته مرکزی هر سازمان را فرآیندهای آن تشکیل می‌دهد. سیستم‌های مدیریت فرآیند BPM نیز با هدف بهبود این فرآیندها ایجاد شده‌اند. این دو تکنولوژی مستقل از هم هستند ولی ترکیب آ‌ن‌ها تاثیر قابل توجهی در بهبود عملکرد سازمان خواهد داشت. در این مبحث برخی از تاثیرات ادغام این دو تکنولوژی را بررسی خواهیم کرد. اما قبل از این بهتر است با کاربرد معماری سرویس گرا آشنا شویم و بدانیم SOA چیست؟

 

معماری سرویس گرا چیست؟

معماری سرویس گرا (Service-Oriented Architecture)، نوعی الگوی طراحی است. این الگو برای ارائه خدمات به برنامه‌های دیگر از طریق پروتکل های معماری سرویس گرا طراحی شده است. در پاسخی دیگر به سوال معماری سرویس گرا چیست، می‌توان گفت رهیافتی برای ساخت سیستم‌های توزیع شده است که انواع کارکردهای نرم افزاری را در قالب سرویس ارائه می‌کند. این سرویس‌ها علاوه بر اینکه به وسیله سایر نرم افزارها قابل فراخوانی هستند، برای ساخت سرویس‌های جدید نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

پیاده سازی معماری سرویس گرا برای یکپارچه سازی فناوری‌ها در محیطی که انواع مختلفی از سکوهای نرم افزاری و سخت افزاری وجود دارد، کاملا مناسب است.

و …

 

فهرست مطالب

مقدمه

معماری سرویس گرا چیست؟

پروتکل های معماری سرویس گرا چیست؟

ویژگی‌های معماری سرویس گرا چیست؟

ابزارهای طراحی و پیاده سازی معماری سرویس گرا چیست؟

مقایسه معماری سرویس گرا با رهیافت‌های گذشته

ادغام دو تکنولوژی BPM و SOA چه نتایجی به دنبال دارد؟

 

عنوان : پاورپوینت معماری سرویس گرا چیست

تعداد صفحات : 24

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

پاورپوینت معماری سرویس گرا چیست

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید