پاورپوینت فصل هشتم خانواده کتاب درآمدی به جامعه شناسی بروس کوِئن

پاورپوینت فصل هشتم خانواده کتاب درآمدی به جامعه شناسی بروس کوِئن

دسته بندی:

قیمت: 24900 تومان

تعداد نمایش: 37 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 23 فوریه 2024

به روز رسانی در: 23 فوریه 2024

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

پاورپوینت فصل هشتم خانواده کتاب درآمدی به جامعه شناسی بروس کوِئن

پاورپوینت فصل هشتم خانواده کتاب درآمدی به جامعه شناسی بروس کوِئن در 25 اسلاید در زمستان 1402 تهیه شده که برای دانشجویان رشته علوم انسانی و همچنین سایر افرادی به علوم انسانی علاقمند هستند مفید است. این پاورپوینت به راحتی قابل ویرایش است و در ادامه بخشی از محتوای آن را برای شما قرار داده ایم و پس از آن نیز فهرست محتوای پاورپوینت و همچنین تصویری از پیش نمایش اسلایدهای پاورپوینت را نیز قرار داده ایم و در صورتی که مایل باشید می توانید این پاورپوینت را خریداری نموده و به تمام محتوای آن دسترسی داشته باشید.

بخشی از متن:

خانواده مهمترین نقش را در تربیت و رشد افراد دارد و قبل از جامعه یک ارکان مهم محسوب می شود. خانواده های خوب همیشه روابطی گرم و صمیمی دارند و این باعث شده تا فاصل اعضای خانواده روز به روز کمتر شود. در قدیم خانواده ها شلوغ تر بوده اند چون تعداد فرزندان بیشتر بوده اما امروزه خانواده ها کم جمعیت شده اند و بیشتر تک فرزندی باب شده است. والدین الگوهای اصلی فرزندان در خانواده هستند که وظیفه تربیت فرزندان را به عهده دارند. اولین اجتماعی که انسان در آن حضور پیدا می کند خانواده است که می تواند تاثیرات بسیاری بر رشد و سلامت روان آنها داشته باشد.

برای آموزش و پرورش اولیه افراد جامعه مهمترین پایگاه بوده که نقش های مختلفی را برای افراد ایفا می کند. اگر در خانواده رشد و پرورش افراد به درستی انجام شده باشد می تواند برای اجتماع فردی تاثیر گذار باشد. رشد افراد در یک خانواده سالم باعث سلامت جسمی و روحی اعضای روانی آنها می شود. انسان از بدو تولد به خانواده وابسته است و خانواده به عنوان یک تکیه گاه بزرگ برای او معرفی می شود که اعضای اصلی آن را پدر و مادر تشکیل می دهد. خانواده اولین نهاد اجتماعی است.

که با پیوند زناشویی میان زن و مرد تشکیل می شود و هر چه مستحکم تر باشد فاصله بین اعضای آن کمتر خواهد بود.زیربنای خانواده با تولد اولین فرزند شکل می گیرد و تغییرات زیادی را تجربه خواهد کرد. صمیمیت و استحکام میان اعضای خانواده باعث می شود تا چیزهای خوبی را از هم یاد بگیرند. اعمال و رفتار والدین به صورت مستقیم روی فرزندان هم تاثیر دارد به همین دلیل همیشه گفته می شود که والدین تلاش کنند همیشع رفتار خوبی در خانواده داشته باشند چون الگوی فرزندان هستند.

فهرست:

ساختار خانواده

خویشاوندی

دلایل سست تر شدن پیوندهای خانواده گسترده

تأثیر صنعتی شدن و شهرنشینی بر خانواده

 آثار صنعتی شدن بر خانواده

 انتخاب همسر

 کارکردهای خانواده

در جوامع صنعتی خانواده کارکردهای خود را از دست میدهد

 طلاق

دلایل طلاق

دگرگونی در ساخت خانواده

عنوان: پاورپوینت فصل هشتم خانواده کتاب درآمدی به جامعه شناسی بروس کوِئن

فرمت: pptx

تعداد صفحات: 25 اسلاید

تصویر پیش نمایش:

پاورپوینت فصل هشتم خانواده کتاب درآمدی به جامعه شناسی بروس کوِئن

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید