پاورپوینت فصل دهم رفتار انحراف آمیز کتاب درآمدی به جامعه شناسی بروس کوِئن

پاورپوینت فصل دهم رفتار انحراف آمیز کتاب درآمدی به جامعه شناسی بروس کوِئن

دسته بندی:

قیمت: 19000 تومان

تعداد نمایش: 18 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 23 فوریه 2024

به روز رسانی در: 23 فوریه 2024

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

پاورپوینت فصل دهم رفتار انحراف آمیز کتاب درآمدی به جامعه شناسی بروس کوِئن

پاورپوینت فصل دهم رفتار انحراف آمیز کتاب درآمدی به جامعه شناسی بروس کوِئن در 15 اسلاید در زمستان 1402 تهیه شده که برای دانشجویان رشته علوم انسانی و همچنین سایر افرادی به علوم انسانی علاقمند هستند مفید است. این پاورپوینت به راحتی قابل ویرایش است و در ادامه بخشی از محتوای آن را برای شما قرار داده ایم و پس از آن نیز فهرست محتوای پاورپوینت و همچنین تصویری از پیش نمایش اسلایدهای پاورپوینت را نیز قرار داده ایم و در صورتی که مایل باشید می توانید این پاورپوینت را خریداری نموده و به تمام محتوای آن دسترسی داشته باشید.

بخشی از متن:

انحراف (به انگلیسی: Perversion)، شکلی از رفتار انسان است که از آنچه ارتدوکس یا هنجار تلقی می‌شود منحرف می‌شود. اگرچه اصطلاح انحراف می‌تواند به انواع مختلفی از انحراف‌ها اشاره کند، اما اغلب برای توصیف رفتارهای جنسی که به ویژه غیرعادی، دافعه یا وسواسی در نظر گرفته می‌شوند، استفاده می‌شود. انحراف با رفتار انحرافی متفاوت است، زیرا رفتار دوم حوزه‌هایی از رفتار (مانند جرایم کوچک) را دربر می‌گیرد

که اصطلاح انحرافی برای آنها بسیار قوی است. اغلب آن را تحقیرآمیز تلقی می‌کنند و در ادبیات روان‌شناختی، اصطلاح پارافیلیا به عنوان جایگزین استفاده شده‌است،اگرچه این اصطلاح بحث‌برانگیز است و گاه انحراف به جای آن به کار می‌رود انحراف به معنای برگشتن و به طرفی مایل‌شدن، کجروی و بی‌فرمانی است،و به مایل‌شدن از راه راست به کجراهه می‌گویند در اصطلاح فلسفی، تمایل از حد وسط و گرایش به یکی از طرفین را انحراف دانسته‌اند و در اصطلاح علوم طبیعی، انحراف به خروج از حد تعادل گفته شده‌است.

 مانند انحراف بعضی از اعضای بدن از انجام وظیفه طبیعی.انحراف از نگاه حقوقی به عمل غیرقانونی،از نظر جامعه‌شناسی به رفتار شکننده هنجار،از نگاه علمای اخلاق به عمل زشت و ناپسند جامعه یا وجدان و از نگاه دین به معصیت، گناه و اعمال خلاف دستور الهی و بدعت گفته می‌شود.

فهرست:

تعریف انحراف

علل انحراف

تبیین‌های انحراف

چهار نوع رفتار انحراف آمیز مرتون

عنوان: پاورپوینت فصل دهم رفتار انحراف آمیز کتاب درآمدی به جامعه شناسی بروس کوِئن

فرمت: pptx

تعداد صفحات: 15 اسلاید

تصویر پیش نمایش:

پاورپوینت فصل دهم رفتار انحراف آمیز کتاب درآمدی به جامعه شناسی بروس کوِئن

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید