پاورپوینت روش چابک یا اجایل چیست

پاورپوینت روش چابک یا اجایل چیست

دسته بندی:

قیمت: 35000 تومان

تعداد نمایش: 203 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 10 ژوئن 2021

به روز رسانی در: 28 مارس 2024

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

پاورپوینت روش چابک یا اجایل چیست

پاورپوینت روش چابک یا اجایل چیست شامل 26 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مختصری از متن 

مقدمه

ممکن است با نزدیک شدن به زمان تحویل پروژه‌های سازمان، همه چیز به سرعت آشفته شود و شما را سردرگم کند. برای جلوگیری از این اتفاقات و همچنین راه‌اندازی بی نقص، زمانبندی و اتمام پروژه‌ها در زمان معین، پیروی از تفکر چابک می‌تواند مفید باشد.

احتمالا شما هم در مورد تفکر چابک یا Agile thinking چیزهایی شنیده‌اید. این تکنیک نوعی شیوه استاندارد برای توسعه نرم افزار است که با استفاده از رویکردهای تکرار شونده در فواصل زمانی مشخص، بخش‌هایی قابل تحویل از پروژه را برای شما تولید می‌کند. در این مبحث قصد داریم بدانیم سیستم اجایل چیست و چرا تا این اندازه مهم و پرطرفدار است.

 

روش چابک یا اجایل چیست؟

تفکر چابک یا  Agile، مجموعه‌ای از اصول و ارزش‌ها است که استفاده از آن‌ها در محیط توسعه محصولات نرم افزاری، به نتایجی مانند محصولات مفید و کارآمد، مشتریان راضی و نیروی کار باانگیزه می‌انجامد. در واقع استفاده از این متدولوژی باعث می‌شود تولید نرم افزارها کاملا مطابق با نیاز مشتریان انجام شود. چرا که طبق این دیدگاه، مشتری از مهم‌ترین افراد در تولید پروژه بوده و تنها کسی است که از نیازهای واقعی نرم افزار مطلع است. خوب است بدانید، در روش چابک محصولات به صورت فازبندی به مشتری تحویل داده می‌شود و مشتری با تیم پروژه کاملا در ارتباط است. بنابراین، محصول نهایی همان چیزی خواهد شد که مدنظر اوست.

یکی از متدهای رایج و پرطرفدار Agile ، متد اسکرام است. در روش اجایل، تیم اجرای پروژه با همکاری مشتری، در فواصل زمانی مختلف یک خروجی از نرم افزارارائه می‌دهند و بازخورد آن را دریافت و بررسی می‌کنند. آن‌ها بر اساس نتایج به دست آمده محصولات و خدمات را در مسیر درست هدایت می‌کنند. به این ترتیب محصولات و خدمات مشتری پسند تولید می‌کنند.

و …

 

فهرست مطالب

مقدمه

روش چابک یا اجایل چیست؟

مدیریت پروژه اجایل چیست؟

متد Agile برای چه پروژه‌هایی مناسب است؟

اصول تفکر اجایل چیست؟

مزایای روش اجایل چیست؟

محدودیت‌های روش اجایل چیست؟

مهارت‌های کلیدی برای استفاده از روش اجایل چیست؟

چرا استفاده از روش چابک سودمند است؟

 

عنوان : روش چابک یا اجایل چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 26

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

روش چابک یا اجایل چیست

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید