پاورپوینت تحلیل موزه هنر Cycladitic یونان

پاورپوینت تحلیل موزه هنر Cycladitic یونان

دسته بندی:

قیمت: 9500 تومان

تعداد نمایش: 4 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 6 سپتامبر 2021

به روز رسانی در: 3 اکتبر 2021

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

9500 تومان – خرید

پاورپوینت تحلیل موزه هنر Cycladitic یونان

این فایل شامل تحلیل موزه هنر Cycladiticدر قالب پاورپوینت و دارای 18اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است . این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

 پاورپوینت تحلیل موزه هنر Cycladitic

18اسلاید؛ قابل ویرایش؛ شامل:

گروه طراحی
مساحت موزه هنر Cycladitic
موقعیت
تاریخچه
معرفی پروژه موزه هنر Cycladitic
ویژگی سایت
ویژ گی نما
مصالح نما موزه هنر Cycladitic
پلان
مقطع
و…

مختصری از متن:

MCA یکی از معتبرترین موزه های آتن و همچنین تنها سفیر تمدن سیکلادیک و میراث هنری آن است. هدف گروه طراحی این بود آن را در معرض دید عموم قرار دهد ، با تغییر شکل نماد شهری آن نه تنها از لحاظ بصری ، بلکه از لحاظ کاربردی – افزایش نفوذپذیری ساختمان از خیابان به فضای داخلی استفاده شده است.

موزه هنرهای چرخه ای مؤسسهای متمرکز بر مطالعه و ترویج تمدن باستانی اژه و تحقیقات مربوط به هنرهای ماقبل تاریخ ، کلاسیک و هنرهای مدرن یونان است. این بنیاد در سال 1986 توسط بنیاد N.P Goulandris تأسیس شد و یکی از بزرگترین مجموعه های اشیاء هنری سیکلادیک و قبرس در جهان را در خود جای داده است.

فرم موزه در نمای بیرونی، علاوه بر ایجاد یک سایه بان و سرپناه، به عنوان یک نقطه عطف شهری هم عمل کرده است. در فضای داخلی، یک ورودی جدید، کافه، مغازه، و تعبیه نورگیرهای وسیع و پوشش گیاهی در تعامل با فضای شهری به وجود آمده است.

عنوان: پاورپوینت تحلیل موزه هنر Cycladitic

فرمت : ppt

تعداد صفحات 18

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

پاسخ دهید