پاورپوینت تحلیل مهدکودک Förskolanسوئد- تحلیل مهدکودک مدرن جیدینگ

پاورپوینت تحلیل مهدکودک Förskolanسوئد- تحلیل مهدکودک مدرن جیدینگ

دسته بندی:

قیمت: 29500 تومان

تعداد نمایش: 548 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 19 آوریل 2021

به روز رسانی در: 28 مارس 2024

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

پاورپوینت تحلیل مهدکودک Förskolanسوئد- تحلیل مهدکودک مدرن جیدینگ

این فایل شامل تحلیل دو نمونه موردی مهدکودک با عنوان های  مهدکودک Förskolanسوئد و مهدکودک مدرن جیدینگ در قالب پاورپوینت و دارای 33 اسلاید قابل ویرایش می باشد.این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است . این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن ودر پایان پیش نمایشی از اسلایدهای این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

 

پاورپوینت تحلیل مهدکودک Förskolanسوئد- تحلیل مهدکودک مدرن جیدینگ ، 33 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

نمونه اول مهدکودک Förskolanسوئد

گروه طراحی
موقعیت
ویژگی بنا مهدکودک Förskolanسوئد
پلان مهدکودک Förskolanسوئد
و..

 

مختصری از متن نمونه اول :

مهدکودک Förskolan واقع در سوئد توسط گروه معماری Rotstein Arkitekter طراحی شده است . در طراحی داخلی این پروژه تلاش شده از رنگ های شاد استفاده کرد. یکی از شاخص های بارز این پروژه بکارگیری رنگ های شاد در طراحی آن است. رنگ در طراحی مهد کودک می تواند فاکتور ضروری و مناسبی باشد و یکی از راه های استفاده از رنگ، رنگی کردن بخش های مختلف است.
این تنها یک ایده است. در فضاهای مختلف می توان رنگ را به بازی گرفت. مانند باکس های رنگی در این مهدکودک که در بخش های مختلف آن اجرا شده است.

 

 

نمونه موردی دوم: مهدکودک مدرن جیدینگ

گروه طراحی مهدکودک مدرن جیدینگ
مساحت
موقعیت
معرفی پروژه مهدکودک مدرن جیدینگ
ایده طراحی مهدکودک مدرن جیدینگ
بررسی حجم
فضای داخلی  مهدکودک مدرن جیدینگ
نما مهدکودک
پلان طبقات مهدکودک مدرن جیدینگ
نما
مقطع
و…

 

مختصری از متن نمونه موردی دوم :

از آن جا که مهدکودک جیدینگ در عرصه ی گسترده ای در حومه شمالی شانگهای واقع شده است؛ موضعی متفاوت برای طراحی مهدکودک انتخاب شده است. طبقات متنوع و متفاوت ساختمان مهدکودک ماهیت بنا را پویا نشان داده است.
ایده طراحی مهدکودک همچنین فضاهای غار مانند جذابی برای فعالیت های فضای بیرون خلق کرده مکانی که سطوح تغییر پیدا کرده است. حیاط ها به صورت عمودی به جای الگوی افقی سنتی طراحی و فضاهای باز حیاط ها و فعالیت های کودکان به عنوان بخشی از نما سازماندهی شده است.
تناوب سطوح متفاوت فضای داخلی مهدکودک را نیز احیا کرده است. دهلیز با رمپ به عنوان مهم ترین ارتباط ترافیکی، تجربه ای خاص و فراتر از زندگی روزمره، مهدکودکی جالب و پر از تخیل فراهم کرده است. همچنین ابهام فضا امکانات بیشتری برای استفاده از مهدکودک فراهم کرده است. دهلیز مهدکودک به شکل گیری تجربه فضایی عاطفی و سرگرم کننده کمک کرده که فراتر از تجربه روزمره است. در جوار عملکرد رفت و آمد کودکان در فضا، مبهم بودن و عدم قطعیت است که خلق امکانات و تسهیلات را درکاربری  فضایی فراهم کرده است.

 

عنوان  : پاورپوینت تحلیل مهدکودک Förskolanسوئد- تحلیل مهدکودک مدرن جیدینگ

فرمت : ppt

تعداد صفحات : 33

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

تحلیل مهدکودک مدرن جیدینگ

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

2 نظر

 1. پاورپوینت پاورپوینت تحلیل مهدکودک Förskolanسوئد- تحلیل مهدکودک مدرن جیدینگ رو خریداری کردم ولی لینک دانلود با خطا Unable to connect می باشد و دانلود انجام نمی شود . لطفا راهنمایی فرمائید . با تشکر

  • سلام
   لینک دانلود برای شما ایمیل شده بود.
   با این حال مجددا براتون ایمیل کردیم.
   موفق باشید

پاسخ دهید