پاورپوینت تحلیل معماری موزه Eskenazi

پاورپوینت تحلیل معماری موزه Eskenazi

دسته بندی:

قیمت: 11500 تومان

تعداد نمایش: 57 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 26 فوریه 2023

به روز رسانی در: 26 فوریه 2023

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

پاورپوینت تحلیل معماری موزه Eskenazi

این فایل شامل تحلیل معماری موزه Eskenazi در قالب پاورپوینت و دارای 18 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

پاورپوینت تحلیل معماری موزه Eskenazi

18 اسلاید قابل ویرایش شامل:

تاریخچه

معرفی پروژه موزه Eskenazi

معمار

 مساحت موزه Eskenazi

و…

مختصری از متن:

 موزه هنر اسکنازی در سال 1941 در یک فضای گالری در تالار میچل زیر نظر رئیس تازه منصوب شده دپارتمان هنرهای زیبا، هنری رادفورد هوپ، افتتاح شد.[اولین نمایشگاه، شانزده نقاش شهرستان براون، در 21 نوامبر 1941 افتتاح شد.

کاتالوگ این رویداد حاوی بیانیه ای بود که اهداف گالری در آن زمان را توصیف می کرد: “هدف گالری مرکز هنر… این است که نمایشگاه های موقت وام را به محوطه دانشگاه بیاورد تا دانش آموزان فرصتی برای مطالعه و دیدن آثار هنری اصلی داشته باشند. نمونه‌هایی از شخصیت‌های متنوع به این گالری آورده می‌شود تا جنبه‌های چندگانه هنر گذشته و حال را نشان دهد.»

ایجاد یک مجموعه دائمی تا پس از جنگ جهانی دوم به نتیجه نرسید. در سال 1955، مجموعه‌داران هنری، جیمز و مارول آدامز، مجسمه‌ای از مجسمه‌های سفالی از آریستید مایلول را به دانشگاه ایندیانا دادند که الهام‌بخش امید برای احیای هدف برای ایجاد یک مجموعه دائمی برای موزه هنر در دانشگاه ایندیانا بود.

عنوان: پاورپوینت تحلیل معماری موزه Eskenazi

فرمت: ppt

تعداد صفحات: 18

پیش نمایش اسلایدها

پاورپوینت تحلیل معماری موزه Eskenazi

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید