پاورپوینت تحلیل معماری موزه هنر در بازار

پاورپوینت تحلیل معماری موزه هنر در بازار

دسته بندی:

قیمت: 11500 تومان

تعداد نمایش: 42 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 26 فوریه 2023

به روز رسانی در: 26 فوریه 2023

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

پاورپوینت تحلیل معماری موزه هنر در بازار

این فایل شامل تحلیل تحلیل معماری موزه هنر در بازار در قالب پاورپوینت و دارای 17 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

پاورپوینت تحلیل معماری موزه هنر در بازار

17 اسلاید قابل ویرایش شامل:

گروه طراحی

مساحت موزه هنر در بازار

موقعیت

معرفی پروژه موزه هنر در بازار

پلان

نما موزه هنر در بازار

مقطع

و…

مختصری از متن:

منطقه شرقی Xitang در حال ساخت، گسترش شهر قدیمی Xitang به سمت شرق است که شامل نزدیک به 100000 متر مربع خرده فروشی توریستی، هتل، مرکز بازدیدکنندگان و امکانات فرهنگی است. پس از تکمیل، به ورودی جدید در شمال شرقی شهر قدیمی تبدیل خواهد شد. منطقه شرقی Xitang توسط یک رودخانه به دو فاز تقسیم می شود.

به عنوان نقطه کلیدی فاز Ⅱ، ساختمان یک در گوشه جنوب غربی سایت شمالی، رو به رودخانه در ضلع غربی و جنوبی قرار دارد تا مشرف به شهر قدیمی و مجاور بلوک های خرده فروشی فاز Ⅰ در سمت دیگر رودخانه باشد. شهر قدیمی Xitang الزامات برنامه ریزی شهری سختگیرانه ای برای ساختمان های جدید در منطقه دیدنی دارد.

علاوه بر محدودیت ارتفاع، سقف شیبدار، کاشی کوچک آبی-مشکی، رنگ سیاه-سفید و خاکستری و رنگ چوب همگی از پیش نیازهای طراحی هستند. چه نوع برنامه ای باید در حوزه مرکزی حاشیه رودخانه منطقه شرق برنامه ریزی شود؟ چه نوع فرمی باید برای برآوردن نیازهای عملکرد و ایجاد نقطه عطف آن در حین رعایت الزامات منظر شهری استفاده شود؟ این پاسخ به این چالش ها است که بر کل فرآیند طراحی مسلط است.

عنوان: پاورپوینت تحلیل معماری موزه هنر در بازار

فرمت: ppt

تعداد صفحات: 17

پیش نمایش اسلایدها

پاورپوینت تحلیل معماری موزه هنر در بازار

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید