پاورپوینت بحران اقتصاد جهانی

پاورپوینت بحران اقتصاد جهانی

دسته بندی:

قیمت: 29000 تومان

تعداد نمایش: 33 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 9 مارس 2024

به روز رسانی در: 9 مارس 2024

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

پاورپوینت بحران اقتصاد جهانی

پاورپوینت بحران اقتصاد جهانی در 35 اسلاید در زمستان 1402 تهیه شده که برای دانشجویان رشته اقتصاد و همچنین سایر افرادی به علوم اقتصادی علاقمند هستند مفید است. این پاورپوینت به راحتی قابل ویرایش است و در ادامه بخشی از محتوای آن را برای شما قرار داده ایم و پس از آن نیز فهرست محتوای پاورپوینت و همچنین تصویری از پیش نمایش اسلایدهای پاورپوینت را نیز قرار داده ایم و در صورتی که مایل باشید می توانید این پاورپوینت را خریداری نموده و به تمام محتوای آن دسترسی داشته باشید.

بخشی از متن:

بحران اقتصادی چیست

بحران مالی یا بحران اقتصادی به طیف گسترده‌ای از وضعیت‌هایی گفته می‌شود که بعضی از منابع مالی قسمت بزرگی از ارزش اسمی خود را از دست می‌دهند. در سده نوزدهم و اوایل سده بیستم، بسیاری از بحران‌های مالی مربوط به بحران‌های بانکداری می‌شدند و بسیاری از بحران‌های اقتصادی با این بحران‌ها همزمان بودند. دیگر وضعیت‌هایی که بحران مالی نامیده می‌شوند، شاملِ سقوط بازار سهام، ترکیدن حباب‌های اقتصادی و بحران واحد پولی هستند.

تاریخ بحران های اقتصادی

رکود بزرگ به رکود گسترده اقتصادی جهان، یک دهه پیش از آغاز جنگ جهانی دوم گفته می‌شود. آغاز بحران بزرگ در دنیا با نوسان، اما در اغلب کشورهای جهان از سال ۱۹۲۹ و پایان آن اواخر دهه ۱۹۳۰ یا اوایل ۱۹۴۰ بوده‌است. بحران بزرگ را می‌توان عمیق‌ترین، طولانی‌ترین و گسترده‌ترین بحران اقتصادی سده بیستم دانست. در قرن ۲۱ از بحران بزرگ، عموماً به عنوانی مثالی برای اقتصاد جهان که تا چه اندازه می‌تواند تنزل داشته باشد، استفاده می‌شود.

این دوران در ایالات متحده آمریکا با کاهش ارزش سهام در تاریخ ۴ سپتامبر ۱۹۲۹ شروع گردید، در تاریخ ۲۹ اکتبر ۱۹۲۹ که سه‌شنبه سیاه نام گرفت، بورس آمریکا سقوط کرد و خبر آن در جهان پیچید. از آن پس طولی نکشید که جریان رکود اقتصادی در تمام کشورهای جهان به سرعت گسترش یافت. در سال ۱۹۳۳ در آمریکا، نرخ بیکاری به حدود ۲۵ درصد افزایش یافت.

فهرست:

بحران اقتصادی چیست

تاریخ بحران های اقتصادی

وام درجه دو

بحران مسکن آمریکا

نقش بانک مرکزی آمریکا

کشورهای عربی و ایران

روند بحران

علل شکل گیری بحران

تاثیر بحران بر موسسات مالی

تاثیر بحران بر ایران

بررسی شکل گیری بحران ازنظر زمانی

گروه 20

اعضای گروه 20

راه حل های گروه 20

اجلاس اول گروه 20

موفقیت های گروه 20

عنوان: پاورپوینت بحران اقتصاد جهانی

فرمت: pptx

تعداد صفحات: 35 اسلاید

پیش نمایش اسلایدها:

پاورپوینت بحران اقتصاد جهانی

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید