پاورپوینت انواع سیم و کابل

پاورپوینت انواع سیم و کابل

دسته بندی:

قیمت: 29000 تومان

تعداد نمایش: 17 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 13 ژانویه 2024

به روز رسانی در: 13 ژانویه 2024

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

پاورپوینت انواع سیم و کابل

پاورپوینت انواع سیم و کابل در 40 اسلاید و با فرمت pptx در سال 1402 تهیه شده و قابل ویرایش می باشد. بخشی از محتوای این پاورپوینت را در ادامه برای شما قرار داده ایم، همچنین فهرست محتوای این فایل به همراه تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا مشاهده نمایید و برای دریافت کل اطلاعات و محتوای پاورپوینت می توانید بصورت آنلاین خرید نموده و از آن استفاده نمایید.

بخشی از متن:

انواع سیم و کابل برق، تجهیزات مهمی در سیستم الکتریکی هستند. این دو مفهومی کاملاً متفاوت دارند. یک سیم از یک هادی الکتریکی منفرد ساخته شده است، در حالی که یک کابل متشکل از یک گروه یا یک باندل (دسته) از سیم‌های چندگانه است که درون یک پوسته مشترک قرار گرفته‌اند. از سیم و کابل برای حمل جریان الکتریکی استفاده می‌شود.

امروزه به دلیل پیشرفت فناوری، تقریباً انرژی همه دستگاه‌ها از طریق برق تأمین می‌شود. چه در داخل خانه و چه در فضای بیرون، ما به برق مطمئن و بدون وقفه نیاز داریم که با انواع سیم و کابل مناسب به ما می‌رسد. نه تنها در بخش برق از کابل‌ها و سیم‌ها برای انتقال و توزیع برق به خانه و صنایع استفاده می‌شود، بلکه بخش مخابرات نیز بر انواع سیم و کابل برای انتقال بی‌وقفه داده‌ها متکی است. در این آموزش، انواع سیم و کابل را مرور می‌کنیم.

فهرست:

برچسب کابل‌ها

کابل افت خدمات

سیم‌های فیدر اصلی

سیم‌های تابلو برق

سیم‌های با غلاف غیرفلزی

انواع سیم و کابل

کابل کواکسیال هاردلاین یا هلیاکس

کابل چند هادی یا چند هسته‌ای

عنوان: پاورپوینت انواع سیم و کابل

فرمت: pptx

تعداد صفحات: 40

پیش نمایشی از اسلایدها:

پاورپوینت انواع سیم و کابل

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید