پاورپونت تحلیل موزه تاریخی یهودیان لهستان

پاورپونت تحلیل موزه تاریخی یهودیان لهستان

دسته بندی:

قیمت: 10000 تومان

تعداد نمایش: 30 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 2 می 2021

به روز رسانی در: 8 اکتبر 2021

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

10000 تومان – خرید

پاورپوینت تحلیل موزه تاریخ لهستان

پاورپوینت تحلیل موزه تاریخ لهستان دارای  30 اسلاید قابل ویرایش می باشد.این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است . این فایل به گونه ای درست شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد واین پاورپوینت برای دانشجویان رشته معماری کاربرد دارد.از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن این پاورپوینت ودر پایان پیش نمایشی از اسلایدهای این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

 

پاورپوینت تحلیل موزه تاریخ لهستان ، 30 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

تاریخچه
معمار
موقعیت
ویژگی طراحی
مصالح
سبک
معرفی گالری ها
مساحت
ویژگی سایت
کانسچت طرح
سیرکولاسیون
طراحی داخلی
پلان طبقات
نماها
مقاطع
سایت پلان
و…

 

مختصری از متن:

پس از جنگ جهانی دوم و اتفاقاتی که برای یهودیان رخ داد، در بسیاری از کشورهای اروپایی موزه ها و یادمان هایی برای یاد آوری این دوره تاریخی ساخته شد، “موزه تاریخ یهودیان لهستان” نیز یکی از این نمونه موزه هاست که در شهر ورشو لهستان ساخته شده است تا یادآور تاریخ پر افت و خیز یهودیان لهستان باشد.
نکته ای که شاید اهمیت این موزه را بیشتر کند این است که شهر ورشو از دیرباز میزبان بزرگترین جمعیت یهودیان اروپا بوده است و تاریخ این شهر با یهودیان پیوند خورده است.
برای ساخت این موزه در سال ٢٠٠۵رقابتی بین بزرگترین معماران دنیا  آغاز شد و در نهایت طرح گروه معماری “لادلما و مالماکی” که با همکاری گروه معماری “کوریلویچز” ارائه شده بود به عنوان طرح برگزیده انتخاب شد و ساخت موزه در مساحت ١٨٣٠٠ متر مربع از سال ٢٠٠٩ شروع شد و در سال ٢٠١٣ به پایان رسید.

 

عنوان  : پاورپوینت تحلیل موزه تاریخ لهستان

فرمت : ppt

تعداد صفحات : 30

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

پاورپوینت تحلیل موزه تاریخ لهستان

پاسخ دهید