رپورتاژ آگهی در سایت سازه برتر، تبلیغات صنعت ساختمان

رپورتاژ آگهی در سایت سازه برتر، تبلیغات صنعت ساختمان

دسته بندی:

قیمت: 500000 تومان

تعداد نمایش: 25 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 27 دسامبر 2023

به روز رسانی در: 8 ژوئن 2024

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

رپورتاژ آگهی تخصصی عمران، ساختمان و معماری

شما می توانید رویدادها و همایش های خود را بصورت رپورتاژ خبری در سایت سازه برتر منتشر کنید و همچنین می توانید محصولات و خدمات خود را بصورت رپورتاژ آگهی در سایت سازه برتر منتشر کنید و این رپورتاژ های خبری و آگهی، بصورت دائمی برای مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت سازه برتر نمایش داده خواهد شد.

تبلیغ دائمی محصولات و خدمات شما در سایت سازه برتر؛ با یک بار هزینه، آگهی شما را برای همیشه در سایت سازه برتر نمایش می دهیم.

 

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ خبری یا رپورتاژ آگهی در واقع یک مطلب خبری یا تبلیغاتی است که به اطلاع رسانی در خصوص یک رویداد یا محصول یا خدمات می پردازد. رپورتاژها بصورت دائمی در سایت انتشاردهنده نمایش داده می شود و مانند یکی از مطالب آن سایت نمایش داده می شود.

 

تاثیر رپورتاژ آگهی بر بهبود سئوی سایت

از رپورتاژ آگهی برای بهبود جایگاه سایت نیز استفاده می شود، زیرا این امکان وجود دارد که در محتوای رپورتاژ به سایت خودتان لینک دهید و با این کار، از ارزش صفحه ای که رپورتاژ شما در آن نمایش داده می شود برای افزایش اعتبار سایت خودتان استفاده می کنید و جایگاه سایت خودتان را در نتایج جستجوی گوگل بهبود می بخشید.

 

رپورتاژ آگهی صنعت ساختمان

در صنعت ساختمان محصولات و خدمات بسیاری در حال رقابت برای افزایش فروش هستند و در چنین رقابت فشرده ای، محصولات و خدماتی فروش بیشتر را تجربه خواهند کرد که بیشتر دیده شوند و تبلیغات بیشتری برای آنها انجام شود.

یکی از بهترین روش های تبلیغاتی که در درازمدت اثربخشی آن چند برابر خواهد شد، استفاده از تبلیغات محتوایی یا رپورتاژ آگهی است که علاوه بر اینکه مخاطبان سایت منتشر کننده را با محصول و خدمات شما آشنا می کند، باعث بهبود جایگاه سایت شما شده و در نتیجه افراد بیشتری از سایت گوگل به سایت شما وارد می شوند و بطور مستقیم با شما و محصولات و خدماتتان آشنا می شوند.

همچنین برگزارکنندگان همایش های ساختمانی و یا شرکت هایی که در نمایشگاه ها حضور پیدا می کنند، می توانند با انتشار رپورتاژ آگهی در سایت های ساختمانی مانند سازه برتر، همایش ها و رویدادهای خودشان را اطلاع رسانی کنند و مخاطبین بیشتری را جذب کنند.

 

کاربرد رپورتاژ آگهی

هر رپورتاژ آگهی یا رپورتاژ خبری اهداف مختلفی را دنبال می کند که به استراتژی سفارش دهنده بستگی دارد. با این حال در این قسمت به چند مورد از کاربردهای مهم رپورتاژ آگهی برای فعالین صنعت ساختمان و معماری اشاره می کنیم. البته هر رپورتاژ می تواند بصورت همزمان چند مورد از این اهداف را دنبال کند.

  • افزایش فروش محصولات صنعت ساختمان
  • برندسازی و افزایش اعتبار سایت شما
  • بهبود سئوی سایت شما و بهبود رتبه سایت در گوگل
  • اطلاع رسانی همایش های تخصصی ساختمان و معماری
  • آگاه سازی موثر و دائمی
  • جذب مخاطبین هدفمند برای سایت
  • افزایش بازدید سایت

 

 

سازه برتر ، سایت تخصصی عمران، ساختمان و معماری

سایت سازه برتر (www.saze20.ir) از سال 91 فعالیت خود را آغاز کرده و بصورت تخصصی به تولید محتوای مرتبط با عمران، ساختمان و معماری پرداخته است و طی این سالها مخاطبین زیادی را با خود همراه کرده است و اکنون نیز در عبارت های تخصصی زیادی، جزو نتایج برتر گوگل قرار دارد و روزانه افراد زیادی با جستجوی عبارت های مرتبط با این حوزه در گوگل، وارد سایت سازه برتر می شوند و از مطالب و محتوای آن استفاده می کنند.

اعتبار سایت سازه برتر به عنوان یک سایت تخصصی در صنعت ساختمان و معماری، در نزد گوگل و همچنین در نزد مخاطبین این حوزه باعث شده که فعالان حوزه صنعت ساختمان از این سایت برای انتشار رپورتاژهای آگهی خود و همچنین اطلاع رسانی همایش ها و جشنواره های خودشان استفاده کنند. به همین خاطر در این سایت بخشی برای نمایش تبلیغات و رپورتاژهای آگهی و خبری مرتبط با حوزه عمران و معماری اضافه شده تا این گونه تبلیغات بصورت دائمی در این بخش نمایش داده شوند و برای تبلیغ کننده ها اثربخشی بیشتر داشته باشند.

البته تمام رپورتاژهای ثبت شده در سایت سازه برتر، در صفحه اصلی نیز نمایش داده خواهند شد و بدین ترتیب از اعتبار این صفحه نیز استفاده خواهند کرد تا نتیجه مطلوبتری کسب کنند.

در حال حاظر (شهریور ماه 1400) بطور متوسط 120,000 بازدید ماهانه از سایت سازه برتر انجام می شود که حدود 50 درصد این بازدیدها توسط افرادی انجام می شود که از گوگل وارد سایت سازه برتر شده اند. با توجه به اینکه تعداد بازدیدهای این سایت در فصول تحصیلی با افزایش قابل توجهی همراه است که این مساله به محتوای سایت مرتبط است. همین موضوع نشان از اعتبار سایت سازه برتر نزد مخاطبین عمران و معماری دارد که می تواند فرصت خوبی برای نمایش تبلیغات شما به این مخاطبین ایجاد کند.

 

شرایط ثبت رپورتاژ آگهی در سایت سازه برتر

برای انتشار رپورتاژ آگهی شما در سایت سازه برتر شرایط سختی وجود ندارد و تعداد کلمات محتوای رپورتاژ به استراتژی شما وابسته است و در تعداد کلمات محتوای شما محدودیتی از سوی مجموعه سازه برتر وجود ندارد.

همچنین تعداد تصاویر استفاده شده در رپورتاژ نیز توسط خود شما تعیین می شود و ما محدودیتی در این باره اعمال نخواهیم کرد.

تنها تعداد لینک های خروجی توسط ما تعیین می شود و به این صورت است که می توانید 3 لینک خروجی مستقیم (فالو) در محتوای رپورتاژ خودتان استفاده کنید.

ضمنا پیشنهادی که برای اثرگذاری بیشتر تبلیغات شما داریم این است که حتما محتوای هر رپورتاژ و هر تبلیغ متنی را بصورت مجزا و انحصاری بنویسید زیرا در صورت انتشار یک متن در چندین سایت، باعث می شود که بخش زیادی از هزینه های شما هدر برود و فقط بخشی از این سایت ها در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده شوند.

حتی ممکن است تنها سایتی که زودتر از بقیه رپورتاژ شما را منتشر کرده در گوگل رتبه بگیرد و بقیه سایت ها در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده نشوند. به همین خاطر تاکید می کنیم که حتما برای هر رپورتاژ خودتان یک محتوای اختصاصی بنویسید تا نتیجه بهتری کسب کنید.

 

نحوه ثبت سفارش رپورتاژ آگهی در سایت سازه برتر

برای انتشار رپورتاژ آگهی خود در سایت سازه برتر می توانید، ابتدا روی دکمه “خرید” که در ابتدای صفحه قرار دارد، کلیک کنید و سپس در صفحه پیش فاکتور، مشخصات خواسته شده را بنویسید و روی دکمه “خرید” کلیک کنید.

در مرحله بعد وارد صفحه بانک می شوید و می توانید هزینه را بصورت آنلاین پرداخت کنید تا سفارش شما تکمیل شده و صفحه پروفایل مشتریان برای شما نمایش داده شود.

پس از آن می توانید، جزییات رپورتاژ آگهی خود را از طریق فرم تماس با ما یا از طریق شماره و ایمیل هایی که در فایل راهنما قرار داده شده، برای ما ارسال کنید تا آگهی شما را در سایت سازه برتر منتشر کنیم.

البته پس از پرداخت آنلاین یک فایل راهنما برای شما قرار داده شده که می توانید دانلود کنید و طبق آن راهنما، رپورتاژ آگهی خود را برای ما ارسال کنید تا در سایت سازه برتر منتشر کنیم.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید