دوره جامع رازهای ازدواج طلایی و شکست ناپذیر

دوره جامع رازهای ازدواج طلایی و شکست ناپذیر

دسته بندی:

قیمت: 150000 تومان

تعداد نمایش: 173 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 30 آوریل 2022

به روز رسانی در: 28 مارس 2024

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

دوره جامع رازهای ازدواج طلایی و شکست ناپذیر

دوره صوتی با فرمت mp3

مدت: 2 ساعت

تعداد فایل های صوتی: 6 عدد

این روزها انتخاب مسیر یکی از دغدغه های بزرگ و اساسی و از طرفی بهترین تصمیم دختران و پسران جوان شده و هنگامی که انتخاب همسر به درستی انجام می شود برای صد سال آینده زندگی زناشویی آسودگی خیال بیشتری آماده می شویم جوانان پیش از ازدواج باید آگاهی ها و معرفت خود را در ازدواج بالا ببرند و دختران و پسران با صرف کمترین هزینه زندگی موفقی را می توانند پایه ریزی کنند.

برای یک ازدواج موفق باید ملاک‌های انتخاب همسر را به درستی شناسیم و اسیر عشق و احساسات نشویم. و ما شما را در این فایل صوتی از صفر تا صد با ازدواج موفق آشنا می کنیم و کلیه ی مهارت‌ها و تکنیک ها را برای شناخت طرف مقابلتان به شما آموزش می دهیم.

مثلا زنان جامعه ما وقتی که بدانند با چه نکات ریزی می‌توانند جذاب شوند و سلطان قلب شوهرشان شوند. به آنها یاد می دهیم که باید مرد خود را قهرمان زندگی خود معرفی کنند حتی اگر دیوار گلی است و به این وسیله بر قلب او حکومت کنند. همچنین با تکنیک‌های خیلی ساده عزت نفس و اعتماد به نفس خودشان را بالا برند که نقش بسیار اساسی در ازدواج موفق دارد.

در ضمن با رعایت کردن نکات ریزی که در طول فایل صوتی مطرح شده، می توانند زندگی شریفی داشته باشند. خصوصیات پارتنری که برای ازدواج وارد رابطه شده و پارتنری که برای سرگرمی و لهو و لعب وارد رابطه است را بیان می کنیم که اگر قرار شد مدت رابطه بیشتر از 6 ماه بشود و به ازدواج نرسد طرف مقابل رابطه را کات کند. در ضمن خصوصیات زن جذاب و لوند و طناز هم گفته می شود.

زیرا بسیاری از طلاق ها و اختلافات رعایت نکردن این سه مولفه می باشد که شخصی در زمان نادرست با آدم نادرست و شناخت ناکافی ازدواج می کند و دلایل او چیز های نامناسب مثل تنهایی، نیاز جنسی و یا فشار پدر و مادر است که او را مجبور به ازدواج می کنند. یک قانونی در ازدواج هست که به آن قانون 70 به 30 می گویند این قانون می گوید 70% باید رضایتمندی داشته باشید و اگر کمتر از 70 باشد کم کم زنگ خطر در زندگی زده خواهد شد زمان مناسب زمانی است که بر بلوغ روانی رسیده باشید چه در 20 سالگی و چه در 50 سالگی.

اگر می خواهید یک ازدواج طلایی داشته باشید باید به اعتماد به نفس بالایی برسید که 3 نوع اعتماد به نفس داریم؛ احساسی، گفتاری و رفتاری. برای بالا بردن اعتماد به نفس به چند نکته مهم باید توجه کنیم. مثلا اینکه من در نوع خودم منحصر به فرد هستم، از مقایسه کردن دست بردارید و برای دستیابی به یک ازدواج طلایی باید به خودشناسی کامل برسید و بتوانید خودتان را در یک ساعت وصف کنید تا بتوانید درست انتخاب کنید.

ارتباط گرفتن با دیگران و جامعه و خوب صحبت کردن در کمال احترام و محبت می تواند آمار خواستگارها را زیاد کند. اگر خودشناسی نداشته باشیم، نمی دانیم از چه مدل خانواده ای و از چه کسی خوشمان می آید و چه افرادی با چه نوع خصوصیاتی به ما نزدیکترند. یکی دیگر از موارد، اهمیت نظر خانواده در رسیدن به ازدواج طلایی است. همچنین رابطه جنسی قبل از ازدواج ممنوع است است، چون ممکن است در این مدت خدای نکرده کار به جدایی بکشد و در این میان به زن فشار روانی زیادی وارد می شود. نکته بعدی اینکه مدت زمان آشنایی باید کمتر از 3 ماه و بیشتر از 6 ماه نباشد و رفت و آمد دختر و پسر در این 6 ماه بیشتر از 500 ساعت نباشد.

گاهی اوقات هم لازم است که با خانواده ها رفت و آمد داشته باشید. در دوران نامزدی شتابزده عمل نکنید خود واقعی تان را نشان بدهید، خودتان را دست کم نگیرید و حتماً اگر درونگرا هستید با درونگرا و اگر برون گرا هستید با برون گرا ازدواج کنید. قرار نیست در مدت آشنایی که ۳ تا ۶ ماه است همیشه در حال عشق و حال باشید، بلکه باید به خودشناسی و شناخت طرف مقابلتان به صورت نسبی برسید. ان شالله از عقد تا عروسی باید خوش بگذرانید.

باید بدانید که یک شخص هم شوخی و خنده دارد و هم عصبانی می شود و هم دعواست، هم خوشی و خوش گذرانی. باید صبور باشید و همه رابطه را در جهت شناخت طرف مقابل استفاده کنید. شما باید اهداف اصلی را در زندگی بشناسید. که یک مشکل اساسی اینجاست که در این مدت فکر می کنید باید از فلان غذا یا فلان فیلم با هم خوشتان بیاید که تفاهم داشته باشید که حتماً در جنبه های مهم تر و اهداف تان باید مشترک باشید. جدیداً روانشناسان به این نتیجه رسیده‌اند که خانم‌ها اگر از آقایان بزرگتر باشند اشکالی ندارد، ولی قانون دارد مثلاً اگر یک زن 30 ساله با پسر 28 ساله ازدواج کند، هیچ اشکالی ندارد و هر چه سن زن بالاتر می‌رود اشکالی ندارد که اختلاف سن بیشتر شود.

بحث تفاوت فرهنگی خانواده بسیار مهم است؛ بسیار باید به این نکته توجه کنیم که هرچه از نظر مالی و تحصیلی و شغلی به هم نزدیک تر باشیم بهتر است. توجه کردن به ظاهر هم خیلی مهم است در ضمن شخصیت طرف هم خیلی مهم است. بعضی از افراد از ازدواج می ترسند که دلایل این ترسها در طی دوره به طور مفصل گفته می شود.

مدل ازدواج از سال 91 به بعد به دلیل گسترش فضای مجازی و اینترنت تغییر کرده مدل عشق ها از سال 91 به بعد تغییر فاحشی داشته است یادآور خواهیم شد که در دوران نامزدی چه مدلی باید صحبت کنیم و راجع به چه چیزهایی با چه لحنی صحبت کنیم. بعضی از افراد به دلیل رفتار اشتباهی که دارند در همان جلسه اول رابطه کات می شود و به جلسه دوم نمی رسد و دلایل آن در طی دوره ای که پیش رو داریم مطرح می شود. در مورد زنان جذاب و طناز و لوند گفته می شود و می گوییم با چه رفتارهای ساده می توانند سلطان قلب شوهرشان بشوند. در مورد ازدواج با زنان مطلقه هم به طور کامل صحبت خواهیم کرد.

حتماً باید در رابطه صادق باشیم و حقایق را بگوییم. خط قرمزهای تان را برای طرف مقابل توضیح بدهید و از بیان واقعیات ترس نداشته باشید. در مدت آشنایی که 3 تا 6 ماه طول می کشد توجه کنید که صحبت از آینده را باید از جلسات سوم به بعد شروع کنید، از آینده و برنامه ریزی که برای آینده دارید صحبت کنید. که حتماً در فایل صوتی گفته می شود چه بگویید و چه نگویید و با چه مدلی صحبت کنید.

بطور کامل و جامع در مورد موضوع مهم فرزندآوری بحث کنید. از طرف مقابل بخواهید انتظاراتی که از شما دارد را بازگو کند. در مورد محل زندگی صحبت کنید. هر اتفاقی بین شما می افتد را به اطرافیان بازگو نکنید، از اهداف تان برای کسی حرف نزنید، باهوش باشید و حتماً حتماً با مشاور قبل از ازدواج تماس داشته باشید.

 

در این بخش 2 نمونه آموزش رایگان مرتبط با فایل های صوتی این دوره را برای شما قرار داده ایم که می توانید بصورت آنلاین به آنها گوش کنید و از آن استفاده نمایید و در صورت تمایل کل دوره را تهیه نمایید.

 

 

سرفصل های پکیج آموزشی ازدواج طلایی

تبدیل رابطه دوستی به ازدواج چگونه است؟

پسرهایی که قصد ازدواج دارند چه نشانه هایی دارند؟

مرد جذاب از نظر زن چه مردی است؟

زن جذاب از نظر زن مرد چه زنی است؟

زن جذاب و لوند و  طناز چه زنی است؟

اعتماد به نفس در ازدواج چیست؟

دوره آشنایی بهتر است چند ماه باشد؟ چرا؟

آیا ارتیاط جنسی در ارتباط دوستی مجاز است؟

 

چطور در کمتر از یک ماه ازدواج کنیم؟

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید