پاورپوینت بررسی معماری طراحی سالن کنسرت اکستر معروف Foro Boca

پاورپوینت بررسی معماری طراحی سالن کنسرت اکستر معروف Foro Boca

دسته بندی:

قیمت: 10000 تومان

تعداد نمایش: 63 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 5 آوریل 2021

به روز رسانی در: 5 آوریل 2021

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

10000 تومان – خرید

پاورپوینت بررسی معماری طراحی سالن کنسرت اکستر معروف Foro Boca

این فایل شامل بررسی معماری طراحی سالن کنسرت اکستر معروفForo Boca در قالب  پاورپوینت  دارای 36 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد واین پاورپوینت برای دانشجویان رشته معماری کاربرد دارد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن ودر پایان پیش نمایشی از اسلایدهای این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

پاورپوینت بررسی معماری طراحی سالن کنسرت اکستر معروفForo Boca ، قابل ویرایش، 36 اسلاید؛ شامل:

گروه طراحی
مساحت
موقعیت
معرفی پروژه
فعالیت های سالن کنسرت
معرفی منطقه طراحی
هدف طراحی
ویژگی سایت
بررسی حجم
بررسی فضای داخلی
برنامه فیزیکی
ریزفضاها
ویژگی طراحی
پلان طبقات
مقطع
نما
و…

 

مختصری از متن:

در طول سال های اخیر زندگی فرهنگی و موسیقیایی شهر  Boca del Rio  مکزیک رشد چشمگیری داشته است. در سال 2014 اکستر فیلارمونیک بوکا دل ریو تشکیل شده و این مجموعه به واسطه اجراهای متعدد خود، توانسته است متخصصان موسیقی مختلف و موزیسین های بومی و خارجی را جذب کرده و تبدیل به قلب زندگی فرهنگی شهر به شوند.
حجم بتونی، این سالن کنسرت ساحلی توسط Rojkind Arquitectos برای ارکستر فیلارمونیک شهر مکزیک بوکا دل ریو ساخته شده است. این پروژه درشهر واقع در ایالت وراکروز مکزیک ، بوکا دل ریو نامیده می شود واقع است.این سالن تمرکز بیشتری بر پرورش استعدادها در زمینه تحصیلات ارکسترال و همسرایی، سعی در ایجاد حس مثبت در کودکان و جامعه داشته است.
کار ساخت یک سالن کنسرت جدید توسط شرکت مکزیکی Rojkind Arquitectos در بوکا دل ریو ، مکزیک ، با یک فرم هندسی جسورانه که به رئوس طرح دندانه ای یک اسکله مجاور اشاره دارد صورت گرفته است.
بوکا دل ریو پایتخت شهرداری وراکروز است و زمانی بندری مهم بود ، اما مرکز اقتصادی آن اکنون مرکز تجارت جهانی توسعه وراکروز است که میزبان کنفرانس ها و کنوانسیون ها Rojkind Arquitectos و دولت محلی امیدوارند که هنرهای نمایشی یک مولد مهم اقتصادی برای یک منطقه توسعه نیافته از شهر باشد.

 

عنوان : پاورپوینت بررسی معماری طراحی سالن کنسرت اکستر معروف Foro Boca

فرمت : ppt
تعداد صفحات : 36
پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

معماری طراحی سالن کنسرت

پاسخ دهید