پاورپوینت تحلیل کتابخانه دانشکده تکنولوژی براندنبرگ

پاورپوینت تحلیل کتابخانه دانشکده تکنولوژی براندنبرگ

دسته بندی:

قیمت: 10000 تومان

تعداد نمایش: 111 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 10 مارس 2021

به روز رسانی در: 15 اکتبر 2021

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

پاورپوینت تحلیل کتابخانه دانشکده تکنولوژی براندنبرگ

این فایل شامل تحلیل کتابخانه دانشکده تکنولوژی براندنبرگ دارای 36 اسلاید قابل ویرایش می باشد.این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است . این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد واین پاورپوینت برای دانشجویان رشته معماری کاربرد دارد.از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن ودر پایان پیش نمایشی از اسلایدهای این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

 

پاورپوینت تحلیل کتابخانه دانشکده تکنولوژی براندنبرگ ، 36 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

معمار
موقعیت
تاریخچه
محل
بررسی فرم
مصالح و ساختار
سیالت فضا
برسی سالن مطالعه
بررسی فضای داخلی
بررسی نما
ارتباط با محیط اطراف پیرامون
سیرکولاسیون
راه پله مارپیچ
مسائل فنی سازه
پلان طبقات
مقطع
و…

 

مختصری از متن:

در اوایل سال 1990 مسابقه ای را برای به روزرسانی دانشگاه فنی براندنبورگ در کوتبوس (BTU) اعلام کرد که پس از اتحاد مجدد آلمان در محل سابق دانشگاه مهندسی عمران و سایر موسسات برپا شد. ساختمانهای ساخته شده از قبل دارای سبک یکنواختی ، با همان شکل ، ارتفاع و مصالح بودند.
این کتابخانه، شاهکاری از رم کولهاس و بنایی حیرت انگیز از دفتر معماری “هرزوگ و دمورن” می باشد که در سال 1994 برنده مسابقه طراحیکتابخانه دانشکده تکنولوژی براندنبرگ در شهر کتبوس آلمان گردید. هر چند که طرح اولیه آنها تغییرات بسیاری نمود اما سرانجام طرح نامتعارف این بنا که اجرای آن چهار سال به طول انجامید، تقریبا همزمان با کتابخانه معروف سیاتل اثر رم کولهاس افتتاح گشت.
طبق نظر اعضای گروه معماری فرم آمیبی منحنی شکل ساختمان به کتابخانه مرتبط نبوده و بیشتر شبیه به یک قلعه می باشد البته ممکن است که برای شاخص کردن مکان مورد نظر نسبت به بافت شهری از این فرم استفاده کرده و باورهای ذهنی طراحان این بوده که کتابخانه باید شاخص ترین مکان به شهر باشد.

کتابخانه دانشکده تکنولوژی براندنبرگ

پاسخ دهید