پاورپوینت دست کجی کودک و نحوه برخورد با آن

پاورپوینت دست کجی کودک و نحوه برخورد با آن

دسته بندی:

قیمت: 34900 تومان

تعداد نمایش: 33 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 13 ژوئن 2024

به روز رسانی در: 13 ژوئن 2024

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

پاورپوینت دست کجی کودک و نحوه برخورد با آن

پاورپوینت دست کجی کودک و نحوه برخورد با آن در 50 اسلاید در بهار 1403  تهیه شده که افرادی که تمایل دارند رفتار کودکان را بهتر بشناسند از آن استفاده کنند این پاورپوینت به راحتی قابل ویرایش است و در ادامه بخشی از محتوای آن را برای شما قرار داده ایم و پس از آن نیز فهرست محتوای پاورپوینت و همچنین تصویری از پیش نمایش اسلایدهای پاورپوینت را نیز قرار داده ایم و در صورتی که مایل باشید می توانید این پاورپوینت را خریداری نموده و به تمام محتوای آن دسترسی داشته باشید

بخشی از متن:

چرا کودکان دزدی می کنند؟

برداشتن اشیا توسط کودکان پیش دبستانی امری رایج است. در این سن، کودک نمی تواند مفهوم مالکیت اشیا و دزدی را درک کند.به همین ترتیب، ممکن است چیزی را از فروشگاه بردارند، چون مفهوم پول را نمی فهمند. مفهوم خرید کردن برای آنان معنی ندارد  در مقابل دزدی در کودکان پیش دبستانی لازم است آنها را با مفهوم همدلی و دلیل غلط بودن برداشتن بی اجازه اموال دیگران آشنا کنید.

کودکان دبستانی و کمی بزرگ تر اغلب دچار مشکل کنترل تکانه ها هستند. به همین دلیل، ممکن است بدون در نظر گرفتن عاقبت رفتارشان، چیزی را در جیبشان بگذارند.بچه های دبیرستانی برای تفریح و هیجانش دزدی می کنند. فشار هم سالان برای دزدی پول یا اشیا از دیگران نیز می تواند در این امر دخیل باشد. در مواردی نیز دست کجی کودکان می تواند به خاطر داشتن چیزی

علت دزدی کودکان چیست؟

1- علل مادی

برخی از کودکان به این دلیل که فقیر هستند و نیازهای اولیه آنان در حد مطلوبی ارضا نمی شود دست به دزدی می زنند. وقتی خردسال با مشکلاتی مانند تغذیه ناکافی، لباس نامناسب، نداشتن پول توجیبی و اسباب بازی و در حالت کلی عذم تامین نیازهای مادی از طریق خانواده روبرو می شود از طریق دزدی آنها را جبران می کند.

2- علل اجتماعی دزدی کودکان

والدین نخستین الگو و سرمشق کودک هستند و اگر آنان دزدی کنند و یا به شوخی درباره آن صحبت نمایند ، کودک آن را می آموزد.همچنین کودک سرقت را از دوستان، همبازی ها و همسایگان خود می آموزد. از علل هایی که گرایش کودک را به دزدی تشدید می کند ، ضعف مذهبی، سقوط ارزش های اخلاقی، محیط اجتماعی نابسامان، عدم کنترل رفتار کودک، قحطی، بحران های حاصل از جنگ، زلزله و آتشفشان، زندگی در محل های جرم زا، مهاجرت، اعتیاد والدین، میل به خود نمایی و جدایی از پدر و مادر است. مسأله دزدی کودکان از مسائل مهم تعلیم و تربیت است.

دزدی کودک و برخورد با آن برای بسیاری از خانواده ها و مدرسه ها مسأله ساز و بحث انگیز است و توجه نهادهای تربیتی گوناگون و نیز دستگاه قضایی هر جامعه ای را به خود جلب کرده است.

3- علل روانی دزدی کودکان

یکی از علت های دزدی در کودکان ناکامی ها و مورد بی مهری و بی توجهی قرارگرفتن در خانواده است که کودک برای جلب توجه خانواده و دیگران اقدام به کار ناشایست دزدی می کند که این امر نوعی واکنش در برابر این کمبودها است.این موقعیت بیشتر در فرزندان میانی و خانواده هایی دارای اولاد متعدد و زیاد دیده می شود که فرصتی…..

فهرست:

چرا کودکان دزدی می کنند؟

علت دزدی کودکان چیست؟

چه عواملی باعث دزدی در فرزندان می شود؟

ریشه‌یابی دزدی در کودکان‌

علل دزدی در کودکان

برای پیشگیری چه باید کرد؟

راهکارهای جلوگیری از دزدی فرزندان

چگونه با کودکی که دزدی می کند برخورد کنیم؟

عنوان: پاورپوینت دست کجی کودک و نحوه برخورد با آن

فرمت: pptx

تعداد صفحات: 50 اسلاید

تصویر پیش نمایش:

پاورپوینت دست کجی کودک و نحوه برخورد با آن

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید