پاورپوینت تحلیل معماری مرکز هنر کودکان دریاچه Xinglong

پاورپوینت تحلیل معماری مرکز هنر کودکان دریاچه Xinglong

دسته بندی:

قیمت: 11500 تومان

تعداد نمایش: 38 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 4 دسامبر 2022

به روز رسانی در: 4 دسامبر 2022

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

پاورپوینت تحلیل معماری مرکز هنر کودکان دریاچه Xinglong

این فایل شامل تحلیل معماری مرکز هنر کودکان دریاچه Xinglong در قالب پاورپوینت و دارای 16 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

پاورپوینت تحلیل معماری مرکز هنر کودکان دریاچه Xinglong

16 اسلاید قابل ویرایش شامل:

گروه طراحی

مساحت مرکز هنر کودکان دریاچه Xinglong

موقعیت

معرفی پروژه مرکز هنر کودکان دریاچه Xinglong

پلان

و…

مختصری از متن:

مرکز هنر کودکان با دریاچه Xinglong به عنوان پس‌زمینه و پایه حلقه‌ای شکل، ساختمان سفید یک رابط خالص را تشکیل می‌دهد که به صورت ارگانیک برای مطابقت با محیط شکل گرفته است. مرکز هنر کودکان که به عنوان یک فضای هنری در چنگدو وجود دارد، تکمیل کننده نیازهای کودکان است و در عین حال فضای هنری منحصر به فردی را در مرکز هنری کودکان ایجاد می کند که بتواند خلاقیت و تخیل ذاتی کودکان را الهام بخشد و هنر بتواند پرواز کند. این دنیای کودکانه از دایره و مربع است.

گروه طراحی  ابتدایی ترین عناصر را از هنر برتری طلبی مالویچ انتخاب نمود: مربع، برای ارضای تخیل وحشی کودکان. دایره، چرخش مربع، نشان دهنده حرکت و متناظر با کودکان فعال و مشتاق به کاوش است. سایه بان آبی در مربع و دایره را درآورد و پرواز آزادانه در جهان بی کران را تصور کشید. برای انتخاب رنگ، تلاش کرد از فضایی مفرح با رنگ، غنا و گرم استفاده کند.

بنابراین، با توجه به سوپرماتیسم، رنگ قرمز را به عنوان رنگ داخلی انتخاب کرد که پرشور و تخیلی است. سقف آبی به عنوان یک فانتزی برای اوج گرفتن در آسمان. پایه سفید بزرگ که بازتابی از معصومیت و سادگی است. اثر کلی ساده و انتزاعی است و تخیل کودکان را آزادانه بیان می کند.

عنوان: پاورپوینت تحلیل معماری مرکز هنر کودکان دریاچه Xinglong

فرمت: ppt

تعداد صفحات: 16

پیش نمایش اسلایدها

پاورپوینت تحلیل معماری مرکز هنر کودکان دریاچه Xinglong

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید