پاورپوینت احساس نفرت از والدین

پاورپوینت احساس نفرت از والدین

دسته بندی:

قیمت: 11000 تومان

تعداد نمایش: 185 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 12 اکتبر 2020

به روز رسانی در: 12 اکتبر 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

11000 تومان – خرید

پاورپوینت احساس نفرت از والدین شامل 37 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

پاورپوینت احساس نفرت از والدین

پاورپوینت احساس نفرت از والدین شامل 37 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

والدینی که در نهایت محبت و مهربانی با فرزندان خود رفتار می‌کنند، اغلب عشق و احترام نیز از فرزندان خود دریافت می‌کنند. اما سرچشمه‌ی تنفر فرزندان از پدر و مادر از آنجایی آغاز می‌شود که نیاز‌های مادی و معنوی آن‌ها تأمین نشود

در ادامه راهکار‌هایی برای کاهش اختلافات والدین و فرزندان که باعث این تنفر می‌شود و همچنین راه حل نهایی برقراری آرامش در زندگی برای فرزندانی که از پدر و مادر خود متنفرند، آورده‌ایم. خواندن این مقاله هم به والدین و هم به فرزندانی که در معرض این اختلافات قرار دارند توصیه می‌شود

تنفر از والدین

والدینی که در نهایت محبت و مهربانی با فرزندان خود رفتار می‌کنند، اغلب عشق و احترام نیز از فرزندان خود دریافت می‌کنند. اما سرچشمه‌ی تنفر فرزندان از پدر و مادر از آنجایی آغاز می‌شود که نیاز‌های مادی و معنوی آن‌ها تأمین نشود.

همواره پدر و مادر فرزند خود را دوست دارند و این عشق ذاتی است، زیرا که آن‌ها را به دنیا آورده اند، ولی این به تنهایی برای فرزندان کافی نیست. او انتظار دارد والدیتنش همه‌ی ابعاد زندگی او که شامل نیاز‌های روحی و روانی، معیشتی، تحصیل و… می‌شود را در نظر گیرد. آن‌ها انتظار دارند که والدین در هر صورت به رشد شخصیتی آن‌ها نیز اهمیت بدهند.

فرزندان از همان ابتدا نیاز‌هایی دارند که این نیاز‌ها با بزرگ‌تر شدن آن‌ها تفییر کرده و بزرگتر می‌شود. در دوران کودکی پدر و مادر بیشتر از خود او به فکر تشخیص نیاز‌ها و برطرف کردن آن هستند این می‌تواند به علت عدم تشخیص و بیان کودک نسبت به نیازهایش باشد.

با بالا رفتن سن فرزندان دیگر این خود آن‌ها هستند که به دنبال تأمین نیازهایشان هستند و هر چه بزرگتر می‌شوند، انتظارات و نیاز‌های آن‌ها نیز نمایان‌تر می‌شود. به همین دلیل اختلاف و درگیری در سنین بالاتر بین والدین و فرزند بیشتر شده و در نتیجه اغلب حس تنفر فرزند به والدین در این سنین شکل می‌گیرد.

اگر پدر و مادر به درستی فرزند خود را درک نکنند و در پی برطرف کردن نیاز‌های عاطفی و مادی او نباشند نارضایتی فرزند آغاز شد و به تدریج این نارضایتی به تنفر تبدیل می‌شود. رفتار‌های نادرست برخی والدین می‌تواند زمینه‌های نفرت را در فرزندان نسبت به پدرومادر خویش ایجاد کند. والدین بی‌خیال با نداشتن مسئولیت و با بی‌توجهی به نیاز‌های فرزندان می‌توانند تنفر آن‌ها را از خود فراهم کنند.

و …

 

فهرست مطالب

مقدمه

تنفر از والدین

علل ایجاد حس تنفر از پدر و مادر

راه حلی برای والدینی که مورد تنفر فرزندان خود قرار گرفتند

مقابله به مثل نکنید

پیامد‌های خشم و تنفر از پدر و مادر

با این راهکار‌ها به آرامش برسید

تنفر از پدر و مادر در سنین کودکی

 

عنوان :  احساس نفرت از والدین

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 37

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

ddqy 2%D9%88%D8%A7%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%B3 %D9%86%D9%81%D8%B1%D8%AA %D8%A7%D8%B2 %D9%88%D8%A7%D9%84%D8%AF%DB%8C%D9%86

پاسخ دهید