پاورپوینت آزمایش میمون‌ های هری هارلو

پاورپوینت آزمایش میمون‌ های هری هارلو

دسته بندی:

قیمت: 13000 تومان

تعداد نمایش: 295 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 25 نوامبر 2020

به روز رسانی در: 25 نوامبر 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

13000 تومان – خرید

پاورپوینت آزمایش میمون‌ های هری هارلو

پاورپوینت آزمایش میمون‌ های هری هارلو شامل 23 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مختصری از متن 

مقدمه

هری هارلو یک روانشناس آمریکایی بود که برای سری های آزمایشات متضاد و اغلب بی رحمانه و بی رحمانه با میمونهای ریز، به یاد می آورد. هارلو به منظور بررسی تأثیر جدایی مادر و انزوای اجتماعی، میمون های نوزاد را در اتاق های جدا شده قرار داد. برخی از تغییرات این آزمایش شامل قرار دادن میمون ها با مادران جایگزین ساخته شده از سیم و یا پارچه برای دیدن که میمون های جوان ترجیح داده شد.

در موارد دیگر، تا زمانی که 24 ماه طول کشید، میمونها در انزوا کامل رشد کردند و منجر به اختلالات عاطفی عمیق و پایدار شدند.

تحقیق هارلو در درک ما از اهمیت مراقبت، روحیه و روابط اجتماعی در اوایل زندگی بسیار عالی بود. هارلو در یک بررسی از برجسته ترین روانشناسان قرن بیستم، به عنوان 26 روانشناس بیشتر مورد اشاره قرار گرفت.

درباره زندگی او، کار او و مشارکت او در روانشناسی بیشتر بدانید.

“تا زمانی که عشق و محبت نگرانی باشد، روانشناسان در مأموریت خود شکست خورده اند. کمی که ما در مورد عشق می شناسیم، مشاهدات ساده را فراتر نمی گذاریم، و کمی درباره آن نوشته شده است که شاعران و رمان نویسان آن را بهتر نوشته اند”. – هری هارلو، “طبیعت عشق”، 1958

تولد و مرگ

• هری هارلو در 31 اکتبر 1905 در Fairfield، آیووا متولد شد.

• او در 6 دسامبر 1981 در توسان، آریزونا، درگذشت.

زندگی زودرس او

هری هارلو (متولد هری پاتر) در آیووا رشد کرد و بعد برای یک سال به کالج رید در پورتلند، اورگن رفت. پس از گذراندن آزمون مهارتهای خاص، او در دانشگاه استنفورد ثبت نام کرد، جایی که او به عنوان یکی از بزرگترین مقاطع تحصیل کرد.

نمرات او خیلی بد بود که پس از یک ترم به مطالعه روانشناسی رفت.

در حالی که در استنفورد، هارلو با روحیۀ لوئیس ترمن روانشناسی کرد که تست هوش استنفورد باینت را توسعه داده بود. در سال 1930 او دکترای خود را به دست آورد. در روانشناسی و بعد از آن نام خانوادگی خود را از اسرائیل به هارلو تغییر داد.

و …

فهرست مطالب

مقدمه

تولد و مرگ

زندگی زودرس او

شغل و تحقیق هارلو

آزمایش میمون‌ های هارلو

ترس، امنیت و پیوند

تأثیر پژوهش ‌هارلو

عنوان : آزمایش میمون‌ های هری هارلو

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 23

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

آزمایش میمون‌ های هری هارلو

پاسخ دهید