پاورپوینت معماری موزه یهود برلین

پاورپوینت معماری موزه یهود برلین

دسته بندی:

قیمت: 12900 تومان

تعداد نمایش: 44 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 29 آوریل 2021

به روز رسانی در: 29 آوریل 2021

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

12900 تومان – خرید

پاورپوینت معماری موزه یهود برلین

پاورپوینت معماری موزه یهود برلین ppt در 42 اسلاید تهیه شده که برای دانشجویان معماری بسیار کاربردی می باشد. میتوانید به راحتی این پاورپوینت قابل ویرایش را دانلود کنید.در ادامه بخشی از محتوای این پاورپوینت را به همراه فهرست و تصویر  پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت برای بررسی شما قرار داده ایم و برای داشتن محتوای کامل می توانید این فایل را خریداری نموده و بلافاصله پس از پرداخت آنلاین به محتوای فایل دسترسی داشته باشید. همچنین یک نسخه از این پاورپوینت به ایمیل شما ارسال خواهد شد تا همیشه به آن دسترسی داشته باشید.

مقدمه

موزه یهودیان در برلین اولین موزه یهودیان به یاد یهودیانی که در جریان جنگ جهانی دوم کشته شدند ، در برلین ساخته شد ، که توسط Daniel Libeskind طراحی شده است. این موزه شش روز قبل از روی کار آمدن نازی ها در 24 ژانویه 1933 در برلین تأسیس شد. موزه یهودی فعلی در برلین در سال 2001 بازگشایی شد و بزرگترین موزه یهودیان در اروپا است.
موزه جدید از خارج هیچ ورودی ندارد و مسیر دسترسی آن از ساختمان قدیمی موزه برلین در زیر زمین است ، بازدید کنندگان ابتدا باید از موزه قدیمی بازدید کنند.

معماری موزه ی یهود

طرح موزه ی یهود یکی از شاهکارهای بیان مفاهیم هنری و استعاری است. کسی که از موزه بازدید کند محال است که به این زودی ها ان را از یاد ببرد. پلکانی پهن و تیره به سمت پایین و به زیرزمین منتهی میگردد. دالان های شیبدار که کف آنها از سنگ است بازدید کننده را وا میدارد تا مسیرخود را ادامه دهند. در پایین پله ها در زیرزمین پشتی دو مسیر دیگر در انتظار نشسته اند.

فهرست

مقدمه

ایده

زندگی نامه معمار موزه یهود برلین

ویژگی های طراحی و معماری دنیل لیبسکیند

نمونه ای از شکل های زاویه دار در معماری دنیل لیبسکیند

ایده های طراحی از زبان طراح

موزه ی یهود

معماری موزه ی یهود

کاربردن پنجره های اریب در معماری دنیل لیبسکیند

مفاهیم متفاوت در رابطه با موزه یهود برلین

باغ تبعید و مهاجرت

عنوان: پاورپوینت معماری موزه یهود برلین

فرمت: pptx

تعداد صفحات: 42 اسلاید

تصویر پیش نمایش اسلایدهای پاورپوینت

پاورپوینت معماری موزه یهود برلین

پاسخ دهید