پاورپوینت معماری موزه هنر میلواکی

پاورپوینت معماری موزه هنر میلواکی

دسته بندی:

قیمت: 11900 تومان

تعداد نمایش: 15 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 27 آوریل 2021

به روز رسانی در: 27 آوریل 2021

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

11900 تومان – خرید

پاورپوینت معماری موزه هنر میلواکی

پاورپوینت معماری موزه هنر میلواکی ppt در 39 اسلاید تهیه شده که برای دانشجویان معماری بسیار کاربردی می باشد. میتوانید به راحتی این پاورپوینت قابل ویرایش را دانلود کنید. در ادامه بخشی از محتوای این پاورپوینت را به همراه فهرست و تصویر  پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت برای بررسی شما قرار داده ایم و برای داشتن محتوای کامل می توانید این فایل را خریداری نموده و بلافاصله پس از پرداخت آنلاین به محتوای فایل دسترسی داشته باشید. همچنین یک نسخه از این پاورپوینت به ایمیل شما ارسال خواهد شد تا همیشه به آن دسترسی داشته باشید.

 

مقدمه

موزه هنر میلواکی یک موزه هنری است که در شهر میلواکی ویسکانسن است. این موزه با دارا بودن بیش از بیست و پنج هزار اثر، جزء یکی از غنی ترین و با ارزش ترین موزه های جهان به شمار می رود.

 

تاریخچه موزه هنرهای میلواکی

موزه هنرهای میلواکی تا پایان قرن نوزدهم میلادی فاقد هر گونه تشکیلات هنری بود. در سال 1872 میلادی گروهی از موسسات خصوصی و دولتی به فکر تاسیس یک گالری هنری در ایالت ویسکانسین افتادند اما پس از 9 سال تلاش با شکست مواجه شدند. البته بعد از یک سال، الکساندر میشل با اهدای مجموعه هنری خود به این گالری، جانی دوباره به افراد در حال تلاش داد.

 

فهرست

تاریخچه موزه هنرهای میلواکی

طرح توسعه موزه هنر میلواکی

بخش های مختلف موزه هنر میلواکی

تحلیل و بررسی موزه هنر میلواکی

 

عنوان: پاورپوینت معماری موزه هنر میلواکی 

فرمت: pptx

تعداد صفحات: 39 اسلاید

تصویر پیش نمایش اسلایدهای پاورپوینت

پاورپوینت معماری موزه هنر میلواکی

پاسخ دهید