پاورپوینت معماری موزه هنرهای معاصر تهران 

پاورپوینت معماری موزه هنرهای معاصر تهران 

دسته بندی:

قیمت: 12900 تومان

تعداد نمایش: 17 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 2 می 2021

به روز رسانی در: 2 می 2021

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

12900 تومان – خرید

پاورپوینت معماری موزه هنرهای معاصر تهران

پاورپوینت معماری موزه هنرهای معاصر تهران ppt در 40 اسلاید تهیه شده که برای دانشجویان معماری بسیار کاربردی می باشد. میتوانید به راحتی این پاورپوینت قابل ویرایش را دانلود کنید. در ادامه بخشی از محتوای این پاورپوینت را به همراه فهرست و تصویر  پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت برای بررسی شما قرار داده ایم و برای داشتن محتوای کامل می توانید این فایل را خریداری نموده و بلافاصله پس از پرداخت آنلاین به محتوای فایل دسترسی داشته باشید. همچنین یک نسخه از این پاورپوینت به ایمیل شما ارسال خواهد شد تا همیشه به آن دسترسی داشته باشید.

 

مقدمه

موزه هنرهای معاصر تهران اثری از مهندس کامران دیبا در ضلع غربی پارک لاله تهران در سال ۱۳۵۶ طراحی و معمای شده است.

عناصری که مهندس دیبا در آثار خود همیشه به خوبی از آنها بهره برده، در این بنا نیز جزو عوامل چشم نوازی هستند که از بازدیدکنندگان استقبال میکنند. عناصری مثل هشتی، چهارسو، معبر و گذرگاه های متعددی که در معماری موزه هنر های معاصر تهران جای گرفته اند.

بازدید کنندگان با حضور در فضای موزه به خوبی میتوانند با مشاهده عناصر معماری ایرانی که در پلان و حجم بنا مشاهده میشود، به فررهنگ و هنر معماری ایرانی در کنار آثار ارزشمند موجود در موزه و گالری بیاندیشند.

 

فضاهای موزه هنرهای معاصر تهران 

فضاهای موزه عبارتند از: سرسرای مرکزی، بخش نمایشگاهی، سینماتک (سالن اجتماعات)، کتابخانه، غرفه‌ی فروش کتاب، غذاخوری، بخش اداری، ثبت و نگهداری و نگهبانی از آثار، فضاهای خدماتی و پشتیبانی موزه.

ساختمان موزه از دو بخش کلی به‌­صورت مجموعه‌ای از فضاهای بسته و حیاط میانی تشکیل شده است. فضای بسته‌ی موزه به صورت حلقوی است و این حلقه شامل هفت حجم اصلی می­‌باشد.

 

 

فهرست:

مقدمه

سنگ و بتن در آثار کامران دیبا

رمپ و ورودی موزه هنر های معاصر تهران

فضاهای موزه

تأثیرات اجتماعی

 

عنوان: پاورپوینت معماری موزه هنرهای معاصر تهران

فرمت: pptx

تعداد صفحات: 40 اسلاید

تصویر پیش نمایش اسلایدهای پاورپوینت

پاورپوینت معماری موزه هنرهای معاصر تهران 

پاسخ دهید