پاورپوینت تحلیل هتل معاصر امیلیانو در ریودوژانیرو

پاورپوینت تحلیل هتل معاصر امیلیانو در ریودوژانیرو

دسته بندی:

قیمت: 9000 تومان

تعداد نمایش: 43 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 5 آوریل 2021

به روز رسانی در: 5 آوریل 2021

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

9000 تومان – خرید

پاورپوینت تحلیل هتل معاصر امیلیانو در ریودوژانیرو

این فایل شامل تحلیل هتل معاصر امیلیانو در ریودوژانیرو دارای 27 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد واین پاورپوینت برای دانشجویان رشته معماری کاربرد دارد.از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن ودر پایان پیش نمایشی از اسلایدهای این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

 

پاورپوینت تحلیل هتل معاصر امیلیانو در ریودوژانیرو ، 27 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

گروه طراحی
مساحت
موقعیت
معرفی پروژه
هدف طراحی
الویت های طراحی
بررسی فرم
بررسی فضای داخلی
بررسی نما
ویژگی شاخص بنا
ویژگی بنا
پلان طبقات
و…

 

مختصری از متن:

هتل Emiliano در امتداد Avenue Atlântica واقع شده است ، این هتل 11 طبقه توسط معماران اوپنهایم ، استودیو آرتور کازاس در دست ساخت است و از جنوب شرقی به سمت ساحل چشم انداز دارد.
معماری اوپنهایم و استودیو آرتور کازاس این هتل را در ریودوژانیرو طراحی کرده اند تا مهمانان هنگام استحمام در استخر پشت بام ، از ساحل معروف شهر کوپاکابانا لذت ببرند.هدف اوپنهایم معماری و استودیو آرتور کازاس از هتل امیلیانو ایجاد «فضایی آرام و لوکس و پر جنب و جوش” در محله کوپاکابانا اطراف آن  و ایجاد تفرجگاه پر جنب و جوش در جبهه های آن بود
سه طرف دیگر هتل توسط ساختمانهای بلند و فرسوده آپارتمانی که قدمت آنها به دهه 1950 برمی گردد فرار گرفته است . در پاسخ ، این تیم یک جفت پاسیو در عقب هتل در طبقه همکف طراحی شده است که دارای سقف های شیشه ای و پوشش گیاهی طبیعی است که به رشد دیوارها می پردازد و به مهمانان این امکان را می دهد تا بدون چشم پوشی از مناطق خارج از لذت ببرند.

 

عنوان  : پاورپوینت تحلیل هتل معاصر امیلیانو در ریودوژانیرو

فرمت : ppt
تعداد صفحات : 27
پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

 

تحلیل هتل معاصر امیلیانو در ریودوژانیرو

پاسخ دهید