پاورپوینت تحلیل موزه گوگنهایم بیلبائو

پاورپوینت تحلیل موزه گوگنهایم بیلبائو

دسته بندی:

قیمت: 12000 تومان

تعداد نمایش: 56 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 9 آوریل 2021

به روز رسانی در: 9 آوریل 2021

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

12000 تومان – خرید

پاورپوینت تحلیل موزه گوگنهایم بیلبائو

این فایل شامل تحلیل موزه گوگنهایم بیلبائو در قالب پاورپوینت دارای 48 اسلاید قابل ویرایش می باشد.این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است . این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد واین پاورپوینت برای دانشجویان رشته معماری کاربرد دارد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن ودر پایان پیش نمایشی از اسلایدهای این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

 

پاورپوینت تحلیل موزه گوگنهایم بیلبائو ، 48 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

تاریخچه
معمار
موقعیت
مساحت
معرفی پروژه
معرفی معمار بنا
سبک معمار
معرفی شهر بیلبائو
موقعیت سایت
فرم بنا:
مساحت
سازه موزه گوگنهایم
اتصالات سازه موزه گوگنهایم
ساختار موزه
ویژگی طراحی
ریزفضاها موزه گوگنهایم
مصالح موزه گوگنهایم
پلان طبقات موزه گوگنهایم
نماها
مقاطع
و…

 

مختصری از متن:

این موزه در یک قطعه زمین در محدوده بندر بیلبائو ، در امتداد رودخانه Nervión واقع شده است. به احتمال زیاد مشهورترین طرح گری ، Guggenheim Bilbao عناصر معمولی معماری ساختارشکنی را با اشکال آلی و سیال ترکیب می کند.

این موزه دارای شکل خاص و عجیب به صوت منحنی هایی مختلف طراحی شده است که در نوع خود یکی از بهترین طراحی های ساختمان در جهان است. منحنی های در ساختمان به ظاهر تصادفی طراحی شده اند ، که معمار این بنا اعلام کرده بود که بدلیل بازتاب نور به این شکل طراحی شده است.

این موزه در زمینی به مساحت 32500 متر مربع واقع شده است که 24،000 متر مربع آن توسط ساختمان اشغال شده است. 9،066 متر مربع به فضاهای نمایشگاهی اختصاص یافته است. این موزه در 16 متری ارتفاعات شهر در خور نروین واقع شده است.

پس از آنالیزهای سازه ای بسیار مهندسان سازه به این نتیجه رسیدند که با استفاده از شبکه مربعی شکل از تیرهای با فاصله ۳ متر می توان پوسته پیچیده و منحنی این ساختمان را حمایت کرد.
این شبکه آنقدر متراکم است که بتواند با سطوح منحنی پوسته ها وفق پیدا کند. مسافت بین کارگاه ساخت تیرها با سایت نیز مناسب بود. هر کدام از اعضای فلزی این شبکه با بقیه متفاوت است. اعضای عمودی از تیرآهن های با مقطع ا شکل، اعضای افقی از تیرآهن های با مقطع مربعی توخالی و اعضای قطری نیز از تیر آهن های با مقطع دایره ای توخالی ساخته شدند.

 

عنوان  : پاورپوینت تحلیل موزه گوگنهایم بیلبائو

فرمت : ppt

تعداد صفحات : 48

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

پاورپوینت تحلیل موزه گوگنهایم بیلبائو

پاسخ دهید