پاورپوینت تحلیل موزه هنری کیمبل

پاورپوینت تحلیل موزه هنری کیمبل

دسته بندی:

قیمت: 11500 تومان

تعداد نمایش: 105 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 30 مارس 2021

به روز رسانی در: 1 آوریل 2021

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

11500 تومان – خرید

پاوروینت تحلیل موزه هنری کیمبل

این فایل شامل تحلیل موزه هنری کیمبل دارای 47 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد واین پاورپوینت برای دانشجویان رشته معماری کاربرد دارد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن ودر پایان پیش نمایشی از اسلایدهای این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

پاوروینت تحلیل موزه هنری کیمبل ، 47 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

تاریخچه موزه هنری کیمبل
گروه طراحی
مساحت
موقعیت
نورگیری موزه هنری کیمبل
مصالح
نورگیری موزه هنری کیمبل

تزیینات موزه هنر کیمبل

ریز فضاهای موزه
سازه موزه هنر کیمبل
مقطع
طرح توسعه موزه کیمبل
طرح توسعه موزه
ریزفضاهای بخش توسعه
طراحی
پلان
مقطع
و…

مختصری از متن:

این موزه از یک سری طاق‌های مدور بتنی متصل به یکدیگر به طول ۳۰ متر و به عرض ۷ متر با یک نورگیر سقفی شفاف در امتداد برآمدگی هر طاق ساخته شده است. نور روز از طریق «اتصالات نور طبیعی معلق که در زیر نورگیر سقفی قرار دارد بازگردانده و تصفیه می‌شود.

اتصالات نور روز شامل قابی است که صفحه‌ای فلزی به آن متصل شده و دارای سوراخ‌های ریز است که اجازه نفوذ مقداری از نور روز را داده تا هر گونه کنتراست شدید ممکن بین قسمت تحتانی اتصالات و اطراف آن را تعدیل کند. تصاویر زیر بخش‌هایی از این موزه هنری را نشان می‌دهند.

نکته جالب در طراحی موزه کیمبل فرمهای منحنی در سقف است که خط آسمان زیبایی را تعریف می کند و  در عین حال از همین فضا نور طبیعی را به فضای داخلی می دهد. برای پراکنده کردن نور از انعکاس دهنده های آلومینیمی در سقف استفاده شده و بوسیله سقف بتنی آنها را احاطه کرده است.

در این پروژه تاکید بسیار ویژه ای به حیاط شده است و برای ارتباط محیط داخلی به محیط خارجی ایوانهایی را بوجود آورده تا مکانی با استفاده از نور طبیعی ایجاد نمایند.

عنوان : تحلیل موزه هنری کیمبل

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 47

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

تحلیل موزه هنری کیمبل

پاسخ دهید