پاورپوینت تحلیل طراحی موزه هنری لیون فرانسه

پاورپوینت تحلیل طراحی موزه هنری لیون فرانسه

دسته بندی:

قیمت: 10500 تومان

تعداد نمایش: 39 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 30 مارس 2021

به روز رسانی در: 1 آوریل 2021

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

10500 تومان – خرید

پاورپوینت تحلیل طراحی موزه هنری لیون فرانسه

این فایل شامل تحلیل طراحی موزه هنری لیون فرانسه در قالب پاورپوینت و دارای 35 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد واین پاورپوینت برای دانشجویان رشته معماری کاربرد دارد.از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن ودر پایان پیش نمایشی از اسلایدهای این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

پاورپوینت تحلیل طراحی موزه هنری لیون فرانسه ، 35 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

گروه طراحی
مساحت
موقعیت
تاریخچه
معرفی پروژه موزه هنری لیون فرانسه
هدف طراحی

بررسی فرم موزه هنری لیون فرانسه

چالش طراحی موزه هنری لیون فرانسه
ریزفضاها
روند طراحی: موزه هنری لیون فرانسه
پلان طبقات موزه هنری لیون فرانسه
مقطع
و…

مختصری از متن:

در ژوئیه 1999 ، مقامات فرانسوی تصمیم گرفتند پروژه ای را برای ایجاد یک موزه جدید در لیون احداث کنند . آنها به دنبال مکانی جدید برای میزبانی مجموعه های موزه تاریخ طبیعی قدیمی بودند.

پس از مشکلات متعدد ، این موزه جدید سرانجام در دسامبر 2014 افتتاح شد. این شاهکار واقعی معماری 190 متر طول ، 90 عرض و 41 متر ارتفاع دارد. این طرح در طی مسابقه ای انتخاب شد. در این مسابقه گروه معماری Coop Himmelbe برنده مسابقه موزه فرانسه در سال 2001 شده بود. این موزه برای انتقال دانش و اطلاعات به نسل های آینده برنامه ریزی شده و صرفاً به عنوان یک موزه برای بازدید می باشد.

زمین ساختمان موزه در شبه جزیره ای واقع شده است که 100 سال پیش به طور مصنوعی ایجاد شده و در محل تلاقی رودخانه های Rhône و Saône می باشد تا ساخت یک بنا با کاربری مورد نظر را به انجام  برساند. این موزه جدید ، که شامل مجموعه بزرگی از موزه علوم طبیعی است که در نیمه دوم قرن نوزدهم تأسیس شده است.

عنوان : تحلیل طراحی موزه هنری لیون فرانسه

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 35

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

تحلیل طراحی موزه هنری لیون فرانسه

پاسخ دهید