پاورپوینت بررسی معماری موزه معاصر ملی قطر

پاورپوینت بررسی معماری موزه معاصر ملی قطر

دسته بندی:

قیمت: 10000 تومان

تعداد نمایش: 6 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 16 مارس 2021

به روز رسانی در: 19 مارس 2021

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

10000 تومان – خرید

پاورپوینت بررسی معماری موزه معاصر ملی قطر

این فایل شامل بررسی معماری موزه معاصر ملی قطر دارای 37 اسلاید قابل ویرایش می باشد.این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است . این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد واین پاورپوینت برای دانشجویان رشته معماری کاربرد دارد.از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن ودر پایان پیش نمایشی از اسلایدهای این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

 

پاورپوینت بررسی معماری موزه معاصر ملی قطر ، 37 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

تاریخچه
گروه طراحی
مساحت
موقعیت
معرفی پروژه
کانسپت طرح
ویژگی بنا
ریزفضاها
هدف طراحی
بررسی فرم
متریال
سیرکولاسیون
ساختار اولیه
پلان طبقات
مقطع
و…

 

مختصری از متن:

موزه ملی قطر جزء پروژه های شاخص شهر دوحه می باشد که توسط معمار مشهور فرانسوی، ژان نوول طراحی شده است.  موزه 430000 فوت مربع / 52000 متر مربع متشکل از چندین حجم  دیسک شکل است که به یکدیگر متصل شده اند و یک مجموعه معماری حلقه ای شکل به طول 350 متر تشکیل داده اند.
فرم سیال پروژه به دنبال راهی برای گفتگوی بصری بین چشم مراجعه کنند گان با کالبد بنا می باشد. موزه ملی قطر به دنبال بازنویسی نقش موسسات فرهنگی و انتقال بازدیدکنندگان به چنین مراکزی است.

کانسپت معماری برای موزه با تأثیرپذیری از رز صحرا Desert rose طراحی شده و بیانگر ارتباط غنی و قدرتمند بین معماری موزه معاصر و اشیاء درون موزه است. هدف طراح از انتخاب چنین ایده ی فرمی برای طراحی موزه ملی قطر نمایش دورنمای فرهنگ در حال رشد و همچنین توانمندی های تکنولوژیک کشور قطر بوده است.

 

عنوان : پاورپوینت بررسی معماری موزه معاصر ملی قطر

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 37

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

 

بررسی معماری موزه معاصر ملی قطر

پاسخ دهید