پاورپوینت الگوریتم ژنتیک چیست

پاورپوینت الگوریتم ژنتیک چیست

دسته بندی:

قیمت: 13000 تومان

تعداد نمایش: 14 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 16 مارس 2021

به روز رسانی در: 16 مارس 2021

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

13000 تومان – خرید

پاورپوینت الگوریتم ژنتیک چیست

پاورپوینت الگوریتم ژنتیک چیست شامل 31 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مختصری از متن 

مقدمه

الگوریتم ژنتیک یکی از منحصر به فردترین الگوریتم های دنیا به حساب می آید که با ایده گرفتن از نحوه تکامل انسان ها، مورد استفاده قرار می گیرد. کارایی و کاربرد بی نظیر این الگوریتم، ما را مجاب کرده است که با بیان مفاهیم مختص به آن، به درک بهتری از این موضوع دست پیدا کنید.

بنابراین در صورتی که به دنبال درک مفاهیم این الگوریتم هستید، مبحث پیش رو از را از دست ندهید. چرا که به کمک این الگوریتم قادر خواهید بود که پروژه های دشوار خود را ساده تر کنید و در کوتاه ترین زمان و با سرعت بالایی به انجام برسانید. پس با ما همراه باشید.

 

واقعیت در پس الگوریتم های ژنتیک

بهتر است که ابتدای بحث را با نقل قولی از چارلز داروین آغاز کنیم:

“نه قوی ترین گونه و نه باهوش ترین آنها زنده می مانند بلکه گونه ای به حیات خود ادامه می دهد که با تغییرات سازگار شود.”

شاید این سوال پیش آید که این گفته داروین چه ارتباطی با الگوریتم ژنتیک خواهد داشت؟ در پاسخ باید بگوییم که مفهوم کلی الگوریتم ژنتیک بر پایه این جمله داروین بنا شده است.

جهت درک بهتر این موضوع، بیایید که نگاهی به یک مثال ساده بیندازیم:

تصور کنید که شما رهبری یک کشور را بر عهده دارید و به برای اینکه شهر خود را از اتفاقات بد مصون دارید، سیاستی به شرح زیر را پیاده سازی می کنید:

شما افراد خوب را انتخاب می کنید و از آنها می خواهید که با تولید مثل، نسل خود را گسترش دهند. در ادامه نسل این افراد ادامه پیدا می کند.

حال شما جمعیتی از افراد خوب در کشور خود دارید.

اگرچه این مثال در واقعیت امکان پذیر نیست اما به درک بهتر موضوع کمک می کند. بنابراین ما ورودی (یعنی جمعیت) را به گونه ای تغییر دادیم که بازده بهتری بگیریم (یعنی یک کشور بهتر).

در ادامه به ارزیابی مفاهیم دقیق تر و ارتباط آنها با یکدیگر خواهیم پرداخت.

و …

فهرست مطالب

مقدمه

واقعیت در پس الگوریتم های ژنتیک

مفاهیم بیولوژیکی

الگوریتم ژنتیک چیست

مراحل الگوریتم ژنتیک

تعریف کروموزم مادر و فرزند

کاربرد الگوریتم ژنتیک در علوم دیگر

برنامه های کاربردی در دنیای واقعی

نتیجه گیری

عنوان : الگوریتم ژنتیک چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 31

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

الگوریتم ژنتیک چیست

پاسخ دهید