پاورپوینت تحلیل طراحی موزه Biomuseo و موزه اودون‌پازاری

پاورپوینت تحلیل طراحی موزه Biomuseo و موزه اودون‌پازاری

دسته بندی:

قیمت: 12500 تومان

تعداد نمایش: 29 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 10 مارس 2021

به روز رسانی در: 10 مارس 2021

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

12500 تومان – خرید

پاورپوینت تحلیل طراحی موزه Biomuseo و موزه اودون پازاری

این فایل شامل تحلیل  دو نمونه موردی موزه با عنوان های تحلیل طراحی موزه Biomuseo  و تحلیل موزه اودون‌پازاری می باشد این فایل در قالب پاورپوینت  دارای 54 اسلاید قابل ویرایش می باشد.این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است . این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد واین پاورپوینت برای دانشجویان رشته معماری کاربرد دارد.از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن ودر پایان پیش نمایشی از اسلایدهای این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

پاورپوینت تحلیل طراحی موزه Biomuseo – موزه اودون‌پازاری ، 54 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

نمونه موردی اول

گروه طراحی
موقعیت
مساحت
معرفی کشور موقعیت
معرفی پروژه
ریزفضاها
مقطع
بخش های موزه
ورودی
سایت پان
پلان طبقات
و…

مختصری از متن نمونه موردی اول :

این موزه، شامل ساختمانیست که متقابلا از نمایشگاه هایی تشکیل شده اند که توسط شرکت طراحی بروس مائو، یکی از مهم ترین شرکت های طراحی در جهان، ساخته شده اند. این ساختمان ها دارای سقف هایی به رنگ های روشن می باشند و از راه دور توسط مسافران بندر کشتی رانی قابل مشاهده می باشند.
این موزه دارای هشت فضای گالری می باشد ، بازدید کنندگان می توانند قبل از ورود به باغ گیاه شناسی ، که برای ساکنان محلی نیز در دسترس عموم است ، آن را تجربه کنند….

نمونه موردی دوم- موزه اودون‌پازاری

گروه طراحی
مساحت
موقعیت
معرفی موزه
کانسپت طرح
وجه تسمیه نام موزه
بررسی فرم
ویژگی های فضای داخلی
مصالح نما
مقطع
نماها
پلان طبقات
و…

مختصری از متن نمونه موردی دوم :

موزه هنر مدرن Odunpazari قرار است مجموعه هنرهای مدرن ترکیه را به نمایش بگذارد. این موزه در شهر اسکیشهیر که صاحب آن متولد و بزرگ شده است ، برنامه ریزی شده است.
این پروژه تحقق جاه طلبی مالک برای ترویج هنر ترکی و کمک فرهنگی به شهر اسکی شهیر است. اسکی شهیر به عنوان یک شهرک دانشگاهی شناخته می شود که جمعیت جوان آن بسیار زیاد است و این شهر دارای فضای پر جنب و جوش و فعال است

این ساختمان متشکل از گروهی از بلوکهای مربع شکل است که توسط تیرهای چوبی روکش شده روی هم احاطه شده اند. اینها برای ادامه خیابانهای خانه های اطراف عثمانی ترتیب داده شده اند.

طراحی موزه Biomuseo و موزه اودون پازاری

پاسخ دهید